ריק ומורטי חוזרים לעונה חמישית בקרוב מהצפוי

ריק ומורטי, עונה 5 (תמונה: Warner Bros)

קומדיית האנימציה זוכת פרס האמי “ריק ומורטי” (Rick and Morty) חוזרת לעונה חמישית, שתשודר החל מה-20 ביוני ברשת אדולט סווים (Adult Swim) בארה”ב. בישראל הסדרה תשודר בנטפליקס, אך תאריך מדויק טרם הוכרז.

ההכרזה לוותה בטריילר חדש ובו הצצות להרפתקאות החדשות שנזכה לראות בעונה החמישית, ביניהן מלחמות רובוטים, הגעתו של איש ים חרמן במיוחד, יקום בו ריק ומורטי נראים כמו דמויות בסרט “בלייד” ובעיקר – דגש על המשפחה כולה שתקלע הפעם למשימות יחדיו.

כדי לחגוג את העונה החדשה, רשת אדולט סווים הכריזה על ה-20 ביוני כ”יום ריק ומורטי” – חג בינלאומי שחל כמובן גם בכל היקומים המקבילים ולא רק בזה שלנו. במהלך היום, ישחררו הצצות אל מאחורי הקלעים של הסדרה וכן שלל הפתעות סודיות שיעלו ברשתות החברתיות ובאתר הדיגיטל של הרשת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

העונה החדשה מגיעה כחלק מהחידוש חסר התקדים שקיבלה הסדרה ב-2018, אז הוזמנו ממנה 70 פרקים חדשים שיביאו אותה לפחות עד עונה 10.

שני יוצריה, ג’סטין רוילנד ודן הרמון, כבר מינפו את הצלחתה לסדרות נוספות. רוילנד יצר בשנה שעברה את הסדרה “הפכים סולאריים” (Solar Opposites) עבור רשת הולו, אשר כבר חודשה לעונה שניה. הולו הזמינה לאחרונה מרוילנד סדרת אנימציה נוספת בשם “איש הקואלה” (Koala Man) על סופר גיבור שמנסה לתחזק את משפחתו הגרעינית תוך כדי לחימה בפשע. הרמון, שיצר קודם לכן את הסדרה “קומיוניטי”, מכר לאחרונה לרשת פוקס קומדיית אנימציה המתרחשת ביוון העתיקה ותעקוב אחרי משפחה של אלים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים