מתוך "Knives Out" (תמונה: Lionsgate)

מתוך "Knives Out" (תמונה: Lionsgate)

נטפליקס רכשה את סרטי ההמשך של "רצח כתוב היטב" ב-450 מיליון דולר

| יום שישי, 2 באפריל 2021, 10:00 | בידור ופנאי

נטפליקס מסתערת בחוזקה על פרנצ'ייז סרטי הבילוש "רצח כתוב היטב" (Knives Out). החברה תשקיע סכום של כ-450 מיליון דולר בעבור רכישת הזכויות מאולפני ליונסגייט (lionsgate), ותפיק שני סרטי המשך אותם יחזור לביים ריאן ג'ונסון ("מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי").

שני הסרטים הבאים כבר נכתבו ע"י ג'ונסון, וימשיכו לעקוב אחרי עלילות הבלש בנואה בלאן בכיכובו של דניאל קרייג. את הסרטים יפיק ג'ונסון יחד עם שותפו רם ברגמן.

העסקה העצומה הגיעה בהפתעה, לאחר מלחמת רכישה סודית שנערכה בין פלטפורמות הסטרימינג הגדולות נטפליקס, אמזון ואפל. התכנון לסרט המשך כבר היה ידוע, אך ההערכה הייתה כי ליונסגייט ימשיכו לשמש כחברת ההפצה.

מסתבר שהסרט הראשון נרכש על ידי ליונסגייט מחברת ההפקה Media Rights Capital בעסקה שכללה את הסרט הראשון בלבד – שכן מעולם לא תוכנן כפרנצ'ייז מתמשך. אך ההצלחה של הסרט, שהופק בתקציב של 40 מיליון דולר וגרף רווחים של מעל 300 מיליון סייעה לג'ונסון וברגמן לצאת להשיג עסקה טובה בהרבה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

"רצח כתוב היטב" הפתיע את כולם בהצלחתו, בעיקר עקב סיפור הפקתו המוזר. הסרט נהגה על ידי ג'ונסון, מעריץ גדול של נובלות הבילוש של אגת'ה כריסטי. כאשר במאי הסרט "לא זמן למות", דני בויל, פרש מהפקתו ג'ונסון וברגן חטפו את קרייג והכינו את סרטם בזמן שהאולפנים חיפשו במאי מחליף לג'יימס בונד. הסרט הקטן של ג'ונסון הצליח לגרוף סכומי עתק בקופות יחסית לעלותו, וסרטי המשך מיד עלו כאופציה.

סרט ההמשך הראשון יחל בתהליך הליהוק בקרוב, ויחל להצטלם ביוון בסוף יוני. בדומה לסרט הראשון, שהביא למסך שמות כמו כריס אוונס, ג'יימי לי קרטיס, אנה דה ארמס, טוני קולט, דון ג'ונסון, לקית' סטנפילד ועוד, גם הסרט החדש צפוי לאגד מספר רב של שחקנים מפורסמים.

מקורות
deadline
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות