העברת היסטוריית שיחות הוואטסאפ בין מכשירי אייפון ואנדרואיד קרובה מתמיד

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ (WhatsApp), מראה כי האפליקציה קרובה מתמיד להכרזה על מערכת מובנת להעברת היסטוריית ההודעות בין מכשירי אייפון ואנדרואיד, כאשר ניתן לראות צילום מסך חדש המציג את האפשרות העתידית שעדיין איננה פעילה בשלב זה.

אחד החסמים הגדולים ביותר כיום עבור משתמשים במעבר בין מכשירי אנדרואיד לאייפון, ולהפך, ובמיוחד בעבור המשתמשים הישראליים, נוגע לאפליקציית הווטסאפ שלהם. ליתר דיוק, מדובר על היסטוריית ההודעות שלהם אותה אי אפשר להעביר כיום בצורה פשוטה בין סוגי המכשירים השונים, על אף שקיימים פתרונות צד ג’ בתשלום המאפשרים זאת כבר היום.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם השקת הפיצ’ר החדש בעתיד הקרוב, משתמשים יוכלו להעביר את ההודעות מוואטסאפ בין המכשירים בצורה “טבעית” דרך האפליקציה, כאשר צילום המסך הנוכחי מציג ממשק העברת היסטוריית הודעות בין מכשיר אייפון לאנדרואיד, וסביר להניח כי תהיה אפשרות הפוכה למעבר בין מכשירי אנדרואיד לאייפון.

האפשרות החדשה צפויה להגיע כחלק מפיצ’ר גדול וחשוב לא פחות של חיבור המכשירים המרובה בוואטסאפ, זה עדיין נמצא בפיתוח.

ממשק העברת היסטוריית הודעות בוואטסאפ (מקור wabetainfo)

בעוד שממשק העברת היסטוריית ההודעות נראה “מוכן” לפי צילום המסך החדש, נכון לרגע זה לא ידוע מתי תפעיל וואטסאפ את אפשרות העברת השיחות בין מכשירי האנדרואיד ואייפון ולהפך.

מדובר באחד מהפיצ’רים להם חיכו משתמשים רבים “שנים”, ובעוד שהפיצ’ר החדש עדיין אינו פעיל, אפשר כבר להכין את בקבוקי השמפניה לכבוד ההשקה הרשמית של אפשרות העברת היסטוריית השיחות בוואטסאפ.

השוואת מפרטים