גיבורי העל הצעירים קורסים תחת הלחץ בטריילר ל"מורשת יופיטר" של נטפליקס

אחרי הצלחתה של "אקדמיית המטרייה", בנטפליקס מוכנים להביא למסך משפחת גיבורי על חדשה, ומשחררים את הטריילר המלא לסדרה "מורשת יופיטר" (Jupiter's Legacy).

הסדרה מבוססת על קומיקס מאת מארק מילר ("קיקאס", "קינגסמן") ופרנק קווייטלי, ומספרת את קורות הדור הראשון של גיבורי העל. אלו קיבלו את כוחותיהם ב-1930 ונשבעו להגן על העולם מאז. כעת בהווה, הגיבורים המבוגרים מקווים כי בניהם ובנותיהם ימשיכו את דרכם, אך בני הדור הצעיר אינם מצליחים לעמוד בציפיות הוריהם.

הטריילר החדש מתמקד בפער הבין-דורי שבמשפחה. אב המשפחה, שלדון סמפסון (ג'וש דומהאל, "רובוטריקים"), הידוע בכינוי "האוטופי" (The Utopian), מבהיר לילדיו כי הם חייבים לשמש דוגמה ולהיות האידיאל על פיו גיבורי העל פועלים. הילדים, המנסים גם ליהנות מחייהם, מוצאים זאת בלתי אפשרי לעמוד בלחץ המצופה מהם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הטריילר החדש מציג גם את סיפור הרקע של בני הדור הראשון, והאי המסתורי בו קיבלו את כוחותיהם. בניגוד ל"אקדמיית המטרייה", נראה כי הסדרה החדשה בחרה בסגנון דרמטי יותר ופחות באקשן קומי. הטריילר מזכיר מעין שילוב בין "השומרים" (Watchman) העוסקת בתרבות המשתנה של גיבורי העל לבין הסדרה "היורשים" (Succession), העוקבת אחר ילדיו של מיליארדר אשר אינם מסוגלים להוכיח עצמם מספיק כדי לרשת את אביהם.

את הסדרה יצר סטיבן ס. דנייט (״סמולוויל״), אך הוא עזב את הפרויקט לאחר השלמת הפרק הראשון וכעת מריץ את הסדרה התסריטאי סאנג קיו-קים (״המתים המהלכים״).

"מורשת יופיטר" תעלה לנטפליקס ב-7 במאי.

השוואת מפרטים