סמסונג תקיים אירוע הכרזה מסתורי ב-28 באפריל; מה היא עומדת להציג?

Samsung Galaxy Unpacked 2021 (תמונה: סמסונג)

בהפתעה מוחלטת לכולם, בין אם למדליפים ובין אם לנו, סמסונג פרסמה היום כי תקיים אירוע הכרזה ב-28 באפריל בו תציג את הגלקסי העוצמתי ביותר מתוצרתה. האירוע נופל תחת קטגוריית ה-Galaxy Unpacked, כך שאנחנו כבר יודעים כי סמסונג מתכננת בוודאות להציג שם מכשיר גלקסי חדש, ובשלב הזה אנחנו נותרים רק עם מגוון השערות לכך.

כבר היום פרסמה סמסונג זוג טיזרים לקראת האירוע, כשהאחד מגיע בצורת סרטון קצר שאורכו 12 שניות בלבד, והשני מגיע בצורת טיזר ארוך יותר באורך 56 שניות. בשני המקרים אנחנו יכולים להבחין בקובייה המתהפכת ומגלה לנו צד מואר שלה, אך הדבר לא אומר הרבה. במעבר לסרטון הארוך, כאן נוכל לראות קופסה ממותגת של סמסונג אשר מוצאת את דרכה החל מחברת השליחויות ועד ללקוח, כשהיא מפעילה סביבה כל מכשיר חשמלי בדרכה.

הקופסה עצמה בגודל בינוני-קטן, כך שבמידה וסמסונג השקיעה במחשבה על גודל הקופסה, ייתכן כי נוכל לצפות למוצר חדש המתאים לגדלים הללו. מנגד, אנחנו בספק שסמסונג ירדה לרזולוציות הללו כך שנותרנו עם ההשערות שהיו בתחילה. את הסרטון סוגר הכיתוב “The most powerful Galaxy is Coming“, מה שאומר שמכשיר הגלקסי העוצמתי ביותר מבית סמסונג ייצא לאור ב-28 באפריל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בגזרת ההשערות נוכל למצוא מספר אפשרויות:

  •  ייתכן כי סמסונג תציג לנו את דגמי ה-Galaxy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 3 במסגרת האירוע, אף על פי שלל הדיווחים הטוענים כי המכשירים יוכרזו בחודש יולי.
  • ייתכן כי סמסונג תציג מכשיר חדש לסדרת ה-Note אותה מחקה בשנה האחרונה בטענה שלא יהיה מכשיר חדש לסדרת הנוט השנה. אך איננו מכירים דגם עוצמתי יותר מסדרת ה-S שאינו הגלקסי נוט.
  • ייתכן כי סמסונג מעוניינת להיכנס לשוק הגיימינג בסמארטפונים ולהתחרות במכשירי גיימינג כמו ה-Black Shark 4 Pro, ה-Asus ROG Phone 5 וכדומה עם מכשיר משלה.
  • ייתכן כי באירוע נראה את התוצר הראשון משיתוף הפעולה בינה לבין AMD שהחל ב-2019, שם סמסונג ו-AMD הציגו לעולם את העובדה שמכשיר מבית סמסונג עם שבב בטכנולוגיית ה-RDNA יגיע בשנת 2021-2022.
  • ייתכן כי באירוע סמסונג כלל לא תכריז על סמארטפון גלקסי חדש, אלא על מחשבים חדשים לסדרת ה-Galaxy Book עליהם שמענו בחודשים האחרונים, כשהדגמים המדוברים יהיו ה-Galaxy Book Pro וה-Galaxy Book Go או ה-Galaxy Book Pro 360 בעל המסך המסתובב ועם תמיכה בעט.

השוואת מפרטים