הוכרזו: Oppo Enco Buds – אוזניות TWS במחיר של כ-100 שקלים

אוזניות Oppo Enco Buds (מקור oppo)

יצרנית הסלולר הסינית OPPO, הכריזה על ה-Oppo Enco Buds, אוזניות אלחוטיות באמת (TWS) המגיעות עם מנגנון הפחתת רעשים, עמידות למים ואבק בתקן IP54 וזמן סוללה ארוך של עד 24 שעות שימוש, כל זאת בתג מחיר נמוך במיוחד של כ~100 ש”ח בלבד.

אוזניות ה-Enco Buds החדשות מחליפות למעשה את ה-Enco W11 הקודמות של Oppo בתור הדגם הבסיסי שלה, כאשר שם נוסף לדגם החדש הוא W12. האוזניות החדשות מגיעות במשקל נמוך של 4 גרם לכל אוזניה, משתמשות בדרייברי 8 מ”מ עם דגש על באס כבד יותר ומציעות מנגנון להפחתת רעשים בזמן שיחה.

האוזניות החדשות מגיעות עם שיהוי נמוך של עד 80ms לשימוש טוב יותר במשחקים, כאשר הן משתמשות בחיבור Bluetooth 5.2 עדכני ומציעות עמידות למים בתקן IP54. בצד הסוללה האוזניות יציעו עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 24 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן המשתמש בחיבור USB-C לטעינה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Oppo Enco Buds (מקור oppo)

אוזניות ה-Oppo Enco Buds החדשות זמינות במחיר של 999 באט תאילנדי (כ~104 ש”ח או כ~32 דולר).

עם תג מחיר של כ~100 ש”ח, ה-Enco Buds מגיעות להתחרות בדגמי אוזניות TWS זולות אחרות דוגמת ה-Redmi AirDots 3 של שיאומי או ה-Skullcandy Dime הזולות אף יותר, כאשר ל-Enco Buds יש יתרון בולט בדמות מנגנון הפחתת הרעשים, שאולי איננו סינון רעשים אקטיבי (ANC) לו אנו רגילים, אך עם תג המחיר של ה-Enco Buds, מדובר בבונוס משמעותי.

צבעי אוזניות Oppo Enco Buds (מקור oppo)

השוואת מפרטים