סטרימר האנדרואיד NOKIA 8000 מגיע לישראל במחיר 349 ש”ח

סטרימר ה-Nokia Streaming Box 8000 (מקור יח”צ)

חברת StreamView GmbH האוסטרית, המחזיקה ברישיון הפצת מוצרים תחת מותג נוקיה (NOKIA) הפינית, משיקה בארץ באמצעות קבוצת ח.י. את סטרימר ה-Nokia Streaming Box 8000 (להלן NOKIA 8000), סטרימר Android TV המאפשר להפוך כל טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה.

בזמן שחברת HMD Global מחזיקה במותג של נוקיה בתחום המכשירים הסלולריים, StreamView האוסטרית מחזיקה ברישיון לשימוש בשם החברה בתחום הטלוויזיות החכמות, רדיו דיגיטלי וסטרימרים, עם סטרימר ה-NOKIA 8000 הראשון של החברה שהוכרז בסוף שנת 2020.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בצד הטכני, סטרימר ה-NOKIA 8000 החדש תומך בתצוגת וידאו 4K UHD, כאשר הוא משתמש במערכת ה-Android TV 10 המוכרת של גוגל עם מערכת השבבים Amlogic S905X3, המשלבת מעבד בעל 4 ליבות Cortex-A55 וליבת Mali-G31 MP2 גרפית, יחד עם 2GB זיכרון ונפח אחסון של 8GB.

שלט הסטרימר מגיע “רווי כפתורים”, עם כפתורי הפעלה מהירה ליוטיוב, נטפליקס ואמזון וידאו, כאשר בצד החיבורים אפשר למצוא חיבורי USB 3.0, USB-C, חיבור רשת קווי, יציאת אודיו אופטית, HDMI ויציאת וידאו רגילה.

סטרימר ה-Nokia Streaming Box 8000 (מקור יח”צ)

גיא דה-פיצ’וטו, מנכ”ל ח.י. אלקטרוניקה, מסר:

קבוצת ח.י. היא בית של מותגים מובילים ממגוון קטגוריות בתחום מוצרי החשמל והאלקטרוניקה, אנו שמחים להרחיב את פעילותנו ולספק מענה לקהל לקוחותינו גם בשוק הסטרימרים שצובר תאוצה משנה לשנה. בנוסף לתחום הסלולר, NOKIA מתרחבת לעולמות נוספים ונכנסת לתחום המוצרים האינטראקטיביים.

סטרימר ה-Nokia Streaming Box 8000 החדש זמין מהיום למכירה במחיר של 349 ש”ח.

הסטרימר החדש של נוקיה נועד לתת מענה למשתמשים בעלי טלוויזיות רגילות המעוניינים להשתמש בשירותי סטרימינג ווידאו דוגמת נטפליקס, יוטיוב ועוד או אפילו טלוויזיות חכמות בעלות מערכת הפעלה שונה מאנדרואיד המעוניינים לקבל גישה למגוון האפליקציות הגדול הקיים למערכת. כאשר הוא נועד להתחרות בעיקר בסטרימר ה-Mi Box הפופולרי של שיאומי בארץ.

חיבורים אחוריים בסטרימר ה-Nokia Streaming Box 8000 (מקור יח”צ)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים