גרסה 7.7 של טלגרם מציגה מערכת תשלומים מעודכנת ושיפורים לחדרי שיחה קוליים

טלגרם (Telegram) משיקה את גרסה 7.7 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, ומציגה את Payments 2.0, גרסה חדשה למערכת התשלומים המובנית בטלגרם, בנוסף לעדכון חדש ל-Voice Chat, חדרי הצ’אט הקוליים של טלגרם המקבלים אפשרות חדשה לתזמן שיחות קוליות עם התראות למשתמשים בנוסף לאוסף שיפורים נוספים לאפליקציה.

השינוי העיקרי שמגיע עם גרסה 7.7 החדשה הוא ה-Payments 2.0, גרסה מעודכנת לשירות התשלומים מבוסס הבוטים אותו הציגה טלגרם במהלך 2017, כאשר הגרסה החדשה מאפשרת לסוחרים המשתמשים בטלגרם לקבל תשלומים דרך אחד מ-8 שירותי תשלומים שונים בהם טלגרם תומכת כרגע, דוגמת Stripe ו-Yandex.Money, על מנת לאפשר למשתמשים לבצע תשלומים ביותר מ-200 מדינות שונות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טלגרם מדגישה כי החברה לא לוקחת עמלה על ביצוע התשלומים וכי הסליקה של התשלומים מבוצעת על ידי השירותים החיצוניים מבלי שטלגרם מקבלת מידע על אמצעי התשלום, והמידע היחיד שנשלח למוכרים הוא כתובת המשלוח של הלקוח. החברה צפויה להוסיף תמיכה בשירותי תשלומים נוספים בהמשך.

שירות התשלומים המעודכן בטלגרם (מקור טלגרם)

עדכון גדול נוסף המגיע בגרסה 7.7 הוא תוספת האפשרות לתזמן שיחות קוליות ב-Voice Chat 2.0, פיצ’ר חדרי הצ’אט הקוליים אותו הציגה החברה בגרסה הקודמת כמענה ל”שיגעון” הצ’אטים הקוליים שהחל עם קלאבהאוס. כפי שהשם רומז, בגרסה החדשה מנהלי קבוצות יוכלו לתזמן קיום שיחות צ’אט קוליות במקום האפשרות הקיימת ליצירת חדר צ’אט קולי בזמן אמת, דבר שיאפשר למשתמשים “להתכונן” לשיחה הקולית מראש.

עם תזמון חדר הצ’אט הקולי משתמשים יקבלו התראה על כך כי חדר הצ’אט הפך לפעיל ואילו המנהלים שפותחים את חדר הצ’אט יקבלו התראה שהגיע הזמן להפעיל אותו (הוא לא יפתח לבד). שינוי קטן נוסף לחדרי הצ’אטים הקוליים של טלגרם מגיע בדמות “מיני פרופיל”, המאפשר למשתמשים ליצור פרופיל קצר שזמין למשתמשים האחרים הנמצאים בשיחה ומציג להם פרטים נוספים על המשתמש ללא הצורך לצאת מהשיחה עצמה.

תזמון חדרי צ’אט קוליים בטלגרם 7.7 (מקור טלגרם)

בנוסף לשני העדכונים הגדולים בגרסה החדשה, ניתן למצוא אוסף שיפורים קטנים אך שימושיים למדי, בהם אנימציות מעודכנות ומשופרות, אפשרות להגדיל ולהקטין את התמונות אותן רוצים לראות היישר מתוך ממשק הטלגרם וללא צורך בפתיחה של אפליקציה חיצונית, ושדרוג לנגן הוידאו המובנה בטלגרם באנדרואיד ו-iOS, עם אפשרות לדילוג קדימה ואחורה של 10 ו-15 שניות בהתאמה במערכות השונות.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים