גרסה 7.6 של טלגרם מציגה את Voice Chat 2.0, החלופה של טלגרם לקלאבהאוס

טלגרם 7.6 (מקור טלגרם)

טלגרם (Telegram) משיקה את גרסה 7.6 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, ומציגה את Voice Chat 2.0, המענה שלה לטרנד חדרי הצ’אט הקוליים שהחל עם אפליקציית הקלאבהאוס, בנוסף לשיפורים נוספים לאפליקציה.

כפי שנחשף עוד בטרם ההשקה הרשמית, גרסה 7.6 החדשה ופיצ’ר ה-Voice Chat 2.0 משדרגים את אפשרות השיחות הקוליות Voice Chat שהוצגה בטלגרם בגרסה 7.3, בתור מענה לאפליקציית הקלאבהאוס שהחלה את “שיגעון” הצ’אטים הקוליים, כאשר כבר היום פייסבוקאינסטגרם, טוויטר ורשתות חברתיות נוספות מפתחות פתרונות דומים. היתרון הגדול של טלגרם מגיע בדמות התמיכה במגוון רחב של פלטפורמות, בניגוד לקלאבהאוס הזמינה למכשירי אייפון בלבד.

פיצ’ר ה-Voice Chat 2.0 החדש יאפשר למנהלי ערוצים או קבוצות לפתוח צ’אט קולי חדש שיאפשר למיליוני משתמשים להאזין לשיחה בצ’אט בו זמנית. אחד ההבדלים הגדולים לעומת קלאבהאוס הפופולרית הוא האפשרות של מנהלים להקליט את שיחות הצ’אט הקוליות בעבור משתמשים שלא נכחו במהלך האירוע החי, כאשר צ’אטים מוקלטים יסומנו ככאלה בעבור המשתמשים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Voice Chat 2.0 (מקור טלגרם)

בדומה לקלאבהאוס, במהלך שידורי אודיו חיים בצ’אט החדש, משתמשים יוכלו “להרים את היד” על מנת לבקש ממנהל הערוץ לצרף אותם לשיחה המתקיימת בערוץ, בזמן שמשתמשים אחרים יכולים להקשיב בלבד. מנהלי ערוצים אף יוכלו לייצר שני סוגי קישורים לערוץ השיחה החדש, לינק יעודי למאזינים ולינק יעודי למשתמשים שיהיו חלק מהשיחה באופן אוטומטי. המשתמשים עצמם יוכלו לבחור תחת איזה פרופיל מבין אילו שהם משתמשים יזהה אותם במהלך השיחה.

שני שינויים קטנים נוספים מגיעים בדמות אפשרות חדשה בעבור המשתמש לבטל את העברת ההודעות לצ’אט אחר במידה ובחר בצ’אט הלא נכון, עם אפשרות לבטל את ההעברה כלל או להעבירה לצ’אט אחר.

אפשרות ביטול העברה (מקור טלגרם)

לבסוף, משתמשי הטלגרם באנדרואיד זוכים לקבל אפשרות חדשה לבחור את סוג הפעולות שיבוצעו בהסטה לצד של הצ’אטים באפליקציה. משתמשים יוכלו לבחור באחת ממגוון פעולות בהסטה, בהן מחיקה, השתקה, נעיצה, סימון כנקרא או העברה לארכיון.

אפשרויות מחווה חדשות באנדרואיד (מקור טלגרם)

כמו שנאמר, היתרון הגדול של טלגרם על קלאבהאוס הוא העובדה שהיא זמינה בכלל הפלטפורמות הנמצאות בשימוש כיום בהשוואה ל-iOS בלבד, מה שמעניק לטלגרם יתרון ניכר בתחום. בנוסף, מתכננים בטלגרם להוסיף גם ערוץ שידור בווידאו לקראת האביב.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים