כנס Computex 2021 יהיה זמין בחינם לכולם ביוני הקרוב

תערוכת Computex 2021 (מקור Computex)

תערוכת הטכנולוגיה קומפיוטקס (Computex) חוזרת השנה במתכונת מקוונת, כאשר Computex 2021 תתקיים השנה תחת השם COMPUTEXVirtual#, בצורה של תערוכה וירטואלית שתתחיל ב-31.5 ותימשך במהלך חודש יוני כולו, עד ה-30.6.

לאחר שתערוכת Computex 2020 בוטלה בשנה הקודמת לאור התפרצותה של מגיפת הקורונה (COVID-19) העולמית, ארגון קידום הסחר הטאיוואני TAITRA (ר”ת Taiwan External Trade Development Council) מציג השנה גרסה מעודכנת לתערוכה התואמת את התקופה הנוכחית, אשר משלבת בין מתכונת וירטואלית לאירוע פיזי מצומצם המנצל את העובדה כי טייוואן עברה בצורה טובה את מגפת הקורונה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

התערוכה תשלב במקביל גם את תערוכת ה-InnovexVirtual, שתיערך במתכונת וירטואלית גם כן, ובה יציגו סטארטאפים מובילים מרחבי העולם את הפיתוחים שלהם. הנושאים המרכזיים בהם ידונו השנה בתערוכה יכללו את תחום הבינה המלאכותית (AI), האינטרנט של הדברים (IoT), מחשבי על, מחשוב קצה, מוצרי גיימינג, טכנולוגיות 5G, אבטחת סייבר ועוד, כאשר בין המשתתפים בתערוכה ניתן יהיה למצוא חברות דוגמת אינטל, אייסר, ARM, AMD וקוואלקום.

תערוכת Computex 2021 (מקור Computex)

Computex 2021 תפעל בין התאריכים 31 במאי ועד 30 ביוני. למידע נוסף והרשמה לביקור בתערוכה ללא עלות יש לפנות אל מרכז הסחר והחדשנות של טאיוואן בישראל (טאיטרה), במייל: Telaviv@taitra.org.tw

לחצו כאן להרשמה.

בזמן שישראל מתחילה לחזור לשגרה, העולם עדיין ממשיך להתמודד עם מגיפת הקורונה וגלי התחלואה ובשל כך אנו עדיין לא מגיעים למצב בו עולם תערוכות הטכנולוגיה מוכן לחזור לשגרה של תערוכות פיזיות וממשיך להסתמך על תערוכות וירטואליות.

השוואת מפרטים