כנס Computex 2020 נדחה לחודש ספטמבר

| יום חמישי, 26 במרץ 2020, 13:38 | מחשבים

בעוד כנסים רבים ברחבי העולם מתבטלים כתוצאה מהתפשטות נגיף הקורונה (COVID-19), הנהלת כנס Computex 2020 הכריזה כי נכון להרגע היא מחליטה שלא לבטל את הכנס, אלא לדחות את קיומו מחודש יוני לחודש ספטמבר. התאריך הנוכחי של הכנס הוזז ל-28 עד ה-30 בספטמבר, 2020, והוא יתקיים בטאיפיי, טייוואן. צעד זה מצביע על תקווה לעצירת הקורונה עד אז.

הדחיה החדשה של כנס ה-Computex 2020 מצטרפת לגל השינויים אותו התעשיה עוברת כתוצאה מוירוס הקורונה עם ביטולי כנס המפתחים Google I/O 2020, כנס המפתחים WWDC 2020, כנס המפתחים Build 2020, כנס המשחקים E3, כנס המשחקים GDC ועוד אירועים רבים ברחבי העולם, כאשר Computex נחשב לאחד הכנסים הגדולים עם דגש מיוחד על תחום המחשבים.

לאור העובדה כי מדובר בכנס בעל חשיבות גדולה במיוחד בתעשיה, מארגני הכנס TAITRA (ר"ת Taiwan External Trade Development Council) ו-TCA (ר"ת Taiwan Computer Association) החליטו לנסות פתרון לא שגרתי ולהזיז את תאריכי הכנס מיוני לספטמבר במקום לבטל אותו כליל, כאשר הם מקצרים את אורך הכנס מ-5 ימים ל-3 ימים בלבד. יש לזכור כי עדיין קיימת סכנה כי הכנס יבוטל באופן מלא, דבר שתלוי בהתפתחות המחלה ברחבי העולם.

נותר כרגע לחכות ולראות האם ההחלטה של מארגני הכנס לדחות, ולא לבטל אותו, תשתלם עבורם, כאשר אנו, כמו כל עם ישראל, ממשיכים לעקוב אחר התפשטות הקורונה לא רק בארץ, אלא גם ברחבי העולם.

מקורות
computex taipei
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות