חנות מיקרוסופט בניו-יורק (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

חנות מיקרוסופט בניו-יורק (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מיקרוסופט מבטלת את כנס המפתחים Build 2020; האירוע המרכזי יועבר אונליין

אחד אחרי השני מבוטלים האירועים הגדולים ביותר של חברות הטכנולוגיה, כשהאחרונה לבטל את האירוע הגדול שלה לשנת 2020 היא מיקרוסופט, שמודיעה באופן רשמי על ביטולו של כנס המפתחים Build 2020. הכנס אמור היה להיערך בין ה-19 ועד ה-21 במאי, אך כעת מודיעה החברה כי תבטל את האירוע הפיזי ותעביר את אירוע ההכרזה המרכזי באופן דיגיטלי, בשידור ברשת האינטרנט.

את הדברים אישר דובר החברה בהודעה לאתר The Verge (בתרגום חופשי לעברית):

ביטחון הקהילה [של המפתחים] שלנו הוא בעדיפות ראשונה. לאור ההמלצות הבריאותיות האחרונות הנוגעות למדינת וושינגטון, אנו נעביר את כנס Microsoft Build השנתי למפתחים כאירוע דיגיטלי, בהיעדר האפשרות לקיום כינס פיזי. אנו מצפים לאחד את קהילת המפתחים עבור האקוסיסטם שלנו בדרך הוירטואלית החדשה כדי שיוכלו יחד ללמוד, להתחבר ולקודד יחד.

ההודעה של מיקרוסופט מאשרת כי מעבר להעברת האירוע המרכזי, בו צפויים להיחשף פרטים חדשים על מוצריה, באופן דיגיטלי, החברה תעביר גם את הסדנאות למפתחים בשידור דרך האינטרנט. בין המוצרים עליהם אנו צפויים לשמוע פרטים חדשים ישנה מערכת ההפעלה Windows 10X המיועדת לניידים בעלי מסך כפול.

עם ביטול כנס המפתחים הפיזי של Build 2020 מצטרפת מיקרוסופט לחברות נוספות שהודיעו לאחרונה על ביטולי כנסים גדולים, בהם גוגל, שביטלה את כנס Google I/O, אשר יועבר אף הוא באופן פיזי, וכנסי המשחקים GDC ו-E3. על פי הדיווחים האחרונים, אפל אף היא ביטלה את תכניותיה לקיום אירוע ההכרזה על מכשיר אייפון חדש, iPhone 9, ומוצרים נוספים, אשר היה אמור להתקיים בסוף החודש הנוכחי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות