טלגרם תוסיף תמיכה בשידורי וידאו בחדרי הצ’אטים הקוליים במהלך חודש מאי

אפליקציית טלגרם (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית טלגרם (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

עדכון חדש שמגיע מפאבל דורוב (Pavel Durov), מייסד חברת טלגרם (Telegram), המחזיקה בשירות ההודעות הפופולרי בעל אותו השם, חושף כי החברה צפויה לשדרג את שירות חדרי הצ’אט הקוליים שלה עם הוספת תמיכה בשידורי וידאו חיים במהלך השיחות, שדרוג שצפוי להיות זמין כחלק מעדכון הטלגרם הבא במהלך חודש מאי.

לפי פוסט חדש אותו פרסם דורוב בערוץ הטלגרם האישי שלו, טלגרם צפויה לשדרג במהלך חודש מאי הקרוב את פיצ’ר חדרי הצ’אט הקוליים של החברה, ה-Voice Chat 2.0, עם הוספת תמיכה בשידורי וידאו חיים בנוסף לאפשרות שידור האודיו הקיימת של פותח חדר הצ’אט, כאשר משתמשים שיצטרפו ל”שידור” יוכלו לעשות זאת גם בוידאו.

בעוד שמדובר על קונספט שמזכיר את טרנד שירות שיחות הוידאו מרובה המשתתפים שהחל עם אפליקציית הזום (Zoom) בתחילת מגיפה הקורונה, זהו פתרון שונה המתמקד בעיקר בשידור אודיו ווידאו לכמות משתתפים גבוהה. בנוסף לכך, העדכון הקרוב צפוי להוסיף גם תמיכה בשיתופי מסך והצפנה, כאשר האפשרות החדשה תיתמך גם במחשבים ובטאבלטים ולא רק בסלולר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אפשר להניח בשלב זה כי תוספת התמיכה בשידורי וידאו חיים תגיע כחלק מעדכון 7.8 של טלגרם, עם צפי השקה רשמי לקראת סוף חודש מאי, בדומה לעדכוני הטלגרם הרגילים.

בעוד שטירוף חדרי הצ’אט הקוליים שהחל עם קלאבהאוס התמקד בפתרון אודיו בלבד, השדרוג הצפוי של טלגרם לשירות שלה צפוי לאפשר למשתמשים להוסיף גם שידור וידאו כחלק מהשיחה ולדמות בצורה הפשוטה ביותר אירוע “חי” בו הקהל יכול לשמוע ולראות את המנחה, כאשר משתמשים “שירימו יד” יוכלו להצטרף “לבמה” בשידור וידאו גם כן ולא רק באודיו כפי שזה אפשרי כיום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים