נטפליקס מעניקה הצצה ראשונה לסדרת פנטזיה בהפקת רוברט דאוני ג'וניור

רוברט דאוני ג'וניור סיים את תפקידו ביקום הקולנועי של מארוול עם הסרט "הנוקמים: סוף המשחק", וכעת הוא מוכן לעבור למתחרים. לא, לא מדובר בקאמבק של דאוני ג'וניור כגיבור על נוסף אלא סדרה חדשה בהפקתו המבוססת על קומיקס של חברת די.סי. הסדרה, הנקראת "סוויט טות': נער עם קרניים" (Sweet Tooth) תעלה בנטפליקס ביוני וחושפת כעת טריילר ראשון.

"סוויט טות'" היא אגדה פוסט-אפוקליפטית המתרחשת לאחר שוירוס קטלני חיסל את רוב האנושות. לאחר הוירוס, תינוקות בני האדם החלו להיוולד כיצורים היברידיים בין אדם לחיה. אחד התינוקות, גאס, גדל בבידוד על ידי אביו ללא שום ידיעה על העולם שמסביבו. כעת חצי ילד וחצי אייל, גאס יאלץ לצאת למסע מרהיב בעולם שאינו מכיר ובמהלכו ילמד את האמת על הוירוס המסתורי שתקף את בני מינו.

את הסדרה הפיקו דאוני ג'וניור ואשתו סוזן דאוני, על פי קומיקס באותו השם שיצא לאור דרך חברת די.סי ב-2009. את הקומיקס כתב ג'ף למייר, קומיקסאי שבאמתחתו סדרות קומיקס של "אקס מן", "הוקאיי" ו"ליגת הצדק". הסדרה פותחה תחילה עבור פלטפורמת הסטרימינג הולו, אך שנתיים לאחר המכירה ויתרה הולו על הזכויות והסדרה נרכשה על ידי נטפליקס.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את "סוויט טות'" יובילו וויל פורטה ("האיש האחרון בעולם"), נונסו אנוזי ("משחקי הכס"), עליזה ולאני ("Upload"), סטפניה לביא אוון ("קרמפוס") ו-ניל סנדילנדס ("הפלאש"). לתפקיד המספר גייס דאוני ג'וניור את השחקן הותיק ג'יימס ברולין ("טראפיק"), אשר הוא במקרה גם אביו של ג'וש ברולין, הלא הוא ת'אנוס מסרטי "הנוקמים" ואויבו הגדול ביותר של איירון מן. מאחורי הקלעים, כך נראה, לא נוטרים טינה.

"סוויט טות': נער עם קרניים" תעלה בנטפליקס ב-4 ביוני.

השוואת מפרטים