וואטסאפ תאפשר להקשיב להודעות קוליות לפני שליחתן ליעד

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) צפויה להוסיף פיצ’ר השמעה מוקדמת לפני שליחת הודעות קוליות באפליקציה, כך מעיד דיווח חדש של אתר WABetaInfo הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ. הפיצ’ר החדש יאפשר למשתמשים לשמוע את ההקלטות שלהם ולבחור האם לשלוח את ההקלטה או למחוק אותה לפני השליחה.

בעוד שהפיצ’ר האחרון אליו נחשפנו בנושא ההודעות הקוליות הגיע בתור האפשרות להרצה מהירה של הודעות קוליות במהירות של עד פי 2, נראה כי לא מדובר על הפיצ’ר האחרון אותו וואטסאפ מתכננת להוסיף עבור משתמשים המעדיפים לשלוח הודעות קוליות על פני הקלדה של הודעות.

נכון להיום, משתמשים המעוניינים לשלוח הודעה קוליות בוואטסאפ יכולים לעשות זאת בלחיצה והחזקה של כפתור המיקרופון באפליקציה. קיימת גם אפשרות ל”נעילה” של הכפתור עם הסטה שלו מעלה לצורך הקלטה ארוכה, ללא צורך להחזיק את הכפתור, או ביטול ומחיקת ההקלטה בהסטה לצד. החיסרון הגדול הקיים כיום בהקלטות הקוליות קיים בעובדה הפשוטה כי אנו לא יכולים להאזין להקלטות הקוליות שלנו טרם השליחה שלהן, דבר אותו הפיצ’ר החדש נועד לפתור.

נכון לרגע זה אין צפי השקה לפיצ’ר ההשמעה המוקדמת של ההודעות הקוליות בוואטסאפ.

היכולת להקשיב להקלטה הקולית בטרם נחליט האם לשלוח אותה לצד השני או לא תאפשר להימנע ממצבים בעייתיים כמו איכות הקלטה לא טובה, שיכחה של פרטים מסויימים בהקלטה או פשוט לאפשר למשתמש להימנע משליחת הודעות קוליות לא רצויות. כל מה שנותר לעשות הוא לחכות ולראות מתי וואטסאפ תשיק את הפיצ’ר בצורה רשמית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים