הוכרז: Realme Watch 2 – גרסה משודרגת לשעון החכם הזול של רילמי

חברת Realme הכריזה על שעון ה-Realme Watch 2, הדור השני של שעון ה-Realme Watch v החכם של החברה, המגיע בעיצוב מרובע עם מסך 1.4 אינץ', יכולת מעקב אחר 90 פעילויות ספורט שונות, עמידות במים ואבק בתקן IP68 וזמן סוללה של עד 12 ימים בשימוש רגיל.

שעון ה-Realme Watch 2 החדש מחליף את דגם ה-Realme Watch המקורי מ-2020 אותו גם בדקנו באתר, כאשר בפועל השעונים שומרים על עיצוב דומה למדי עם הבדל של כמ"מ בלבד ביניהם ומשקל גבוהה מעט יותר בדגם החדש, העומד על 38 גרם. בחלקו הקדמי של השעון החדש אפשר למצוא מסך LCD בגודל 1.4 אינץ' עם רזולוציית 320×320 המגיע לבהירות של עד 600 ניט.

ההבדלים בפועל נמצאים בפיצ'רים המשודרגים של הדגם החדש, אשר מסוגל לעקוב אחרי לא פחות מ-90 סוגי פעילויות ספורט שונות, בהשוואה ל-14 בדור הקודם, כאשר הוא מגיע בנוסף עם יכולת מעקב אחרי שינה, דופק ורמת רווית החמצן בדם עם חיישן PPG משודרג ומדויק יותר. בנוסף, החברה הכפילה את נפח הסוללה מ-160mAh ל-315mAh, מה שמתורגם לזמן סוללה של עד 12 ימים בדגם החדש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון Realme Watch 2 (מקור Realme)

שעון ה-Realme Watch 2 יהיה זמין למכירה במלזיה במחיר של 229 רינגיט מלזי (כ~181 ש"ח או כ~56 דולר).

למרות שויזואלית קשה להבחין בהבדל גדול בין ה-Realme Watch ל-Realme Watch 2, השינויים אותם הכניסה החברה בדגם החדש נותנים לו יתרון גדול בשוק המוצרים הלבישים התחרותי במיוחד, כאשר הוא מצליח לשמור על רמת מחיר נמוכה של פחות מ-200 ש"ח בדומה לדור הקודם.

השוואת מפרטים