אפל משיקה את ה-AirTag והאייפון 12 הסגול בישראל

AirTags (תמונה: Apple) AirTags (תמונה: Apple)

את ה-AirTags הציגה אפל לראשונה לפני כשבועיים בלבד, ולצידם חשפה גם צבע סגול חדש לאייפון 12 ואת מחשב ה-iMac 24 החדש והאייפד פרו עם מעבד ה-Apple M1. שניים ממוצרים אלו נוחותם כעת בישראל, כשהמחיר של AirTag בודד עומד על 128 ש”ח ומחיר האייפון 12 הסגול החדש מתחיל ב-2,850 ש”ח, עם אחריות היבואן הרשמי.

ה-AirTags של אפל משתמשים במערכת ה-Find My של אפל על מנת לעזור למשתמשים לאתר מוצרים ממש עד למיקום בו הם נמצאים, בין אם בחוץ או בפנים.

רשת ה-Find My עושה זאת על ידי שימוש בכמות גדולה מאוד של מכשיריה של אפל על מנת לאפשר למשתמשים במוצר החדש לאתר את החפצים אליהם הצמידו אותו, כאשר האפליקציה התואמת לאייפון מאפשרת לקבל הנחיות מדויקות על פי מיקום ה-AirTags, שיובילו עד אליו באופן מדויק עם הנחיות מבוססות כיוון שיופיעו באפליקציה באייפון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

ה-AirTags תומכים במכשירים עליהם מותקנת מערכת ההפעלה iOS 14.5 ששוחררה לאחרונה, והם עמידים בפני מים ואבק תחת תקן IP67 ומגיעים עם רמקול מובנה קטן שיעזור לאתר אותם בעת הצורך, כאשר ניתן להסיר את הכיסוי שלהם במידה ויש צורך בהחלפת הסוללה.

לרכישה: יחידה בודדת ב-128 ש”ח \ 4 יחידות ב-398 ש”ח

אביזרים ל-AirTag זמינים באתר KSP החל ממחיר של 159 ש”ח בלחיצה כאן

אביזרים ל-AirTags (תמונה: Apple)
אביזרים ל-AirTags (תמונה: Apple)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים