דיווח: מכשיר ה-Asus Zenfone 8 יגיע ב-5 גרסאות שונות

Asus Zenfone 8 (תמונה: אסוס) Asus Zenfone 8 (תמונה: אסוס)

בעוד כשבוע בלבד עתידה לחשוף אסוס (Asus) את סדרת ה-Zenfone 8, וכבר עכשיו אנחנו מקבלים דיווח חדש המספר לנו כי את המכשיר אשר יציע ביצועים חזקים בגוף קטן, החברה תציע ב-5 גרסאות שונות. בשלב זה הסיבה לכך שאסוס עתידה להשיק את המכשיר ב-5 גרסאות עם נפחי אחסון וזיכרון עבודה שונים אינה ידועה, אך הדבר בעיקר מעיד על כך שתוכלו לרכוש את המכשיר במחיר התחלתי נמוך לעומת גרסתו המשופרת ביותר.

על פי הדיווח, אסוס עתידה להציג בהכרזה את ה-Zenfone 8 Mini, את ה-Zenfone 8 Pro ואת ה-Zenfone 8 הרגיל. עם זאת, נראה כי השם של דגם המיני אינו סופי, כך שייתכן כי נפגוש את המכשיר תחת שם שונה בעת ההכרזה הרשמית. בנוסף, ידוע לנו דרך טיזר רשמי שהפיצה החברה כי המכשיר יכלול חור מצלמה בחלקו העליון ושוליים שאינם דקים במיוחד מסביב לתצוגה.

אודות התצוגה עצמה, החברה משוערת להשתמש במסך בגודל 5.92 אינץ’, עם פאנל מסוג OLED ובקצב רענון של 120 הרץ. מערך הצילום שבחלקו האחורי של הסמארטפון יגיע עם חיישן ראשי ברזולוציית 64 מגה פיקסל מבית סוני, כשהדיווח מספר לנו על כך שהחברה תנטוש את מערך הצילום המסתובב מהעבר לטובת מערך צילום רגיל המתיישב בגב המכשיר. את המערך כולו צפויה להניע סוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה, התומכת בטעינה מהירה בהספק של 30 וואט דרך מחבר מסוג USB Type-C.

רוכשיו של ה-Zenfone 8 יוכלו לרכוש אותו ב-5 גרסאות שונות, כשאלו יוצעו בגרסת בסיס הכוללת 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון, כשהגרסה הגבוהה יותר תכלול 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון והגרסה שמעליה תגיע עם זיכרון עבודה זהה לצד 256 גיגה-בייט של נפח אחסון. זוג הגרסאות הגבוהות יותר יציעו גישה ל-12 או 16 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, יחד עם 256 גיגה-בייט של נפח אחסון.

את אירוע ההכרזה על סדרת הזנפון 8, תקיים אסוס ב-12 במאי ב-8 בערב לפי שעון ישראל.

השוואת מפרטים