מתוך “Solos” (תמונה: Amazon Studios)

אמזון מציגה סדרת מד”ב חדשה עם שלל כוכבי ענק

אמזון מאגדים שלל שחקנים זוכי פרסים לסדרת האנתולוגיה החדשה “Solos”, אשר תעסוק בזמנים הבודדים ביותר של בני האדם ובחשיבות הקשר האנושי.

הסדרה, שככל הנראה מנסה לרכב על הנושא החם של הקורונה שגרמה לרבים לאבד את הקשר עם העולם שבחוץ, תספר 8 סיפורים שונים של כ-30 דקות כל אחד. התקציר המאוד מבלבל ולא ספציפי שסיפקה אמזון טוען כי כל פרק יעסוק בדמות כלשהי בנקודה כלשהי בזמן, שתדגיש את הצורך שלנו בחיבור אנושי. הפורמט הייחודי של הסדרה ישלב בין אלמנטים תיאטרליים למדע בדיוני.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מהטריילר נראה כי הסדרה בעיקר מתפארת בגיוס שורה של שחקנים מרשימים, שהתנדבו למשימה להציג מונולוג תיאטרלי ייחודי שוודאי יוכלו לשלוח לטקס הפרסים הבא. מורגן פרימן (“המטרה: שומר הראש”), ייגלם אדם הסובל ממחלת אלצהיימר. אן התאווי (“עלובי החיים”) תגלם מדענית המגלה טכנולוגיה של מסע בזמן, והלן מירן (“מהיר ועצבני 9”) תשחק אישה התקועה לבדה בחלל.

מלבד שלושת זוכי האוסקר האלו, יצטרפו לסדרה גם אנתוני מאקי (“הפלקון וחייל החורף”), קונסטנס וו (“חמוץ מתוק”), דן סטיבנס (“ליגיון”) וניקול בהארי (הסדרה “סליפי הולו”).

את “Solos” יצר דיוויד וייל, שבאמתחתו סדרה נוספת של אמזון, “ציידים” (Hunters) עם אל פצ’ינו.

הסדרה תעלה לאמזון ב-21 במאי, 2021.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים