הוכרזו: Xiaomi FlipBuds Pro – אוזניות פרימיום נטולות חוטים ומסננות רעשים

אוזניות Xiaomi FlipBuds Pro (מקור שיאומי)

שיאומי הכריזה על ה-Xiaomi FlipBuds Pro, דגם אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת החדשות של החברה, המגיעות עם סינון רעשים אקטיבי ANC (ר”ת Active Noise Cancellation) של עד 40 דציבל ומציעות זמן שימוש של עד 28 שעות.

בניגוד להרבה מאוזניות שיאומי השונות, דוגמת ה-Redmi AirDots 3 שנועדו להוות פתרון זול יחסית, אוזניות ה-FlipBuds Pro החדשות מגיעות כאוזניות פרימיום עם דגש גבוה על איכות השמע שלהן, כאשר הן משתמשות בדרייברי 11 מ”מ ובשבב ה-QCC5151 של קוואלקום המשוייך למותג האודיו Snapdragon Sound של החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האוזניות מגיעות עם חיבור Bluetooth 5.2 ותמיכה בחיבור חכם כפול למחשב ולסלולר, בנוסף לתמיכה בטכנולוגיית ה-aptX Adaptive של קוואלקום, כאשר הן משתמשות ב-3 מיקרופונים מובנים על מנת לאפשר סינון רעשים בעוצמה של עד 40dB עם 3 רמות שונות של סינון.

אוזניות Xiaomi FlipBuds Pro (מקור שיאומי)

האוזניות החדשות מציעות עד 7 שעות שימוש בטעינה מלאה ועד 28 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן ללא סינון רעשים, או 5 ו-22 שעות עם סינון רעשים פעיל בהתאמה. מארז הטעינה תומך בטעינת Qi אלחוטית בנוסף לטעינה באמצעות חיבור USB-C, כאשר האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 5 דקות בלבד.

אוזניות ה-Xiaomi FlipBuds Pro זמינות למכירה בסין במחיר של 799 יואן (כ~408 ש”ח או כ~124 דולר).

השוואת מפרטים