הוכרז: Qualcomm Snapdragon Sound – מותג האודיו החדש של קוואלקום

Qualcomm Snapdragon Sound

קוואלקום (Qualcomm) הכריזה על ה-Snapdragon Sound, “מותג האודיו” החדש של החברה שמגיע כחבילה המאחדת את מגוון פתרונות האודיו המתקדמים שלה תחת מותג מרכזי אחד המיועד לספק חווית אודיו טובה יותר. שני היצרנים הראשונים שיהיו שותפים למותג האודיו החדש הם יצרנית הסלולר שיאומי (Xiaomi) ויצרנית פתרונות האודיו Audio-Technica.

ה-Snapdragon Sound הוא לא טכנולוגיה חדשה בפני עצמה, אלא מיתוג ואיחוד של כלל פתרונות האודיו של החברה תחת מסגרת אחת, המקבלת את השם Snapdragon Sound, ונועדה לספק אודיו איכותי במיוחד. החבילה כוללת את מערכות השבבים מסדרת ה-800 של החברה, בהן ה-Snapdragon 888 העדכנית יחד עם שבב ה-FastConnect 6900 האלחוטי. מערכות השבבים מיועדות להתחבר לאוזניות אלחוטיות המשתמשות בשבבי ה-QCC515x, QCC514x ו-QCC3056, שילוב המאפשר למשתמשים ליהנות ממגוון טכנולוגיות האודיו של החברה, הכוללות בין השאר את ה-TrueWireless Mirroring, aptX Adaptive Audio ועוד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

השימוש באוזניות ומכשירים תומכי Snapdragon Sound מאפשרים למשתמשים ליהנות מטווח אודיו משופר של 24 ביט בקצב דגימה של 96Hz, עם תמיכה באודיו של עד 32 ביט ו-384Hz על ידי שימוש בקודק ה-Aqstic של החברה, וזמן שיהוי נמוך של 89ms בלבד. מכשירים ומוצרים חדשים שיגיעו עם לוגו ה-Snapdragon Sound יעברו בדיקות מעבדה נרחבות במעבדות החברה על מנת להבטיח את חווית האודיו המיטבית לצרכן.

איחוד הטכנולוגיות השונות ליצירת ה-Snapdragon Sound (מקור קוואלקום)

צמד החברות הראשונות השותפות למותג האודיו החדש של קוואלקום, Snapdragon Sound, הן שיאומי (Xiaomi) ומותג האודיו Audio-Technica, כאשר סביר להניח שחברות סלולר ואודיו נוספות יתחילו להציע פתרונות עם המותג החדש.

איחוד פתרונות האודיו השונים של קוואלקום תחת שם אחד מאפשר למשתמשים לדעת בצורה פשוטה יותר האם הם יהנו מאיכות השמע הטובה ביותר עם מכשיר הסלולר והאוזניות שלהם, כאשר החברה אף שיתפה פעולה עם אמזון ושירות המוזיקה המעודכן שלה, Amazon Music HD, על מנת ליצור רשימת השמעה יעודית למכשירים תומכים ולקבל את השמע הטוב ביותר עם ה-Snapdragon Sound Playlist.

השוואת מפרטים