הדלפה: העיצוב המלא של סדרת ה-Google Pixel 6 נחשף עם שינויים דרסטיים

Google Pixel 6 & Pixel 6 Pro (תמונה: Jon Prosser) Google Pixel 6 & Pixel 6 Pro (תמונה: Jon Prosser)

לאחר שנים ארוכות בהן גוגל הייתה שחקנית רדומה בשוק הסלולר, נראה כי גוגל מעוניינת לשנות את חוקי המשחק שלה השנה ולהציג עיצוב חדש לגמרי לסדרת הפיקסל 6. למה דווקא השנה? כנראה בגלל שאלו המכשירים הראשונים אשר יגיעו עם מערכת שבבים המיוצרת באופן עצמאי על ידי החברה, כך שעם מעבר חד מקוואלקום לייצור עצמי, אנחנו מעריכים שגוגל מעוניינת להציג את המעבר החשוב גם כלפי חוץ באופן ברור.

בסדרת הגוגל פיקסל 6 אנחנו צפויים למצוא את ה-Google Pixel 6 הסטנדרטי, כשלצידו יתמקם ה-Google Pixel 6 Pro. ההדלפה עצמה מגיעה אלינו מהיוטיובר Jon Prosser, אשר מאחוריו עומד עבר של הדלפות שהתבררו כנכונות לצד מעט הדלפות שהתבררו כפחות נכונות. לדוגמה, בשנה שעברה, המדליף חשף את העיצוב של מכשיר ה-Google Pixel 5 XL כשהוא מציין כי מדובר באחד משלושה עיצובים נסיוניים, ולבסוף התברר כי העיצוב שהודלף על ידו לא היה העיצוב הנכון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לעומת זאת, השנה, היוטיובר מספר כי אין שלושה עיצובים, אלא עיצוב אחד, וזה הוא העיצוב אותו נראה בהמשך השנה ומוצג בפנינו כעת. את זוג המכשירים פרוסר ראה בשלושה צבעים, כשהדגם הרגיל הוצג בגרסה בעלת גב לבן, בשעה שדגם הפרו הוצג בפניו עם גב בצבע קרם ובצבע שמפניה. ההבדלים הניכרים בין השניים נמצאים בחלקם האחורי, כשדגם הפרו יגיע עם מערך צילום משולש לעומת מערך הצילום הכפול בדגם הרגיל.

העיצוב המוצג בפנינו שונה באופן משמעותי מכל עיצוב קודם אותו גוגל הציגה במהלך השנים, כשמערך הצילום נפרס מקצה לקצה בתוך פס בעל בליטה גבוהה מהגב, בזמן שהצבע הכתום אשר מתמקם בפס העליון שמעל מערך הצילום הוא אותו צבע כתום אותו ראינו עם סדרת ה-Google Pixel 4. עם זאת, גוגל תעביר השנה גם את סורק טביעות האצבע מגב המכשיר אל מתחת לפני התצוגה, מהלך לו חיכינו כבר לא מעט זמן אותו שאר היצרניות כבר ביצעו לפני כשנתיים.

במעבר לקדמת המכשיר, כאן נוכל לראות מסך הנפרס מקצה לקצה עם שוליים דקיקים למדי, כשבחלקו העליון ניתן להבחין בחור מצלמה קטן המתיישב במרכז. על פי פרוסר, כל הדמיות התלת-ממד המוצגות לנו מבוססות על תמונות וסרטונים אמיתיים שנשלחו אליו, ועל מנת להגן על המקור אשר שלח אותן פרוסר יצר את ההדמיות הללו במקום לפרסם היישר את התמונות.

השוואת מפרטים