לסמסונג יש מסך מחשב בגודל 43 אינץ’ שהוא גם טלוויזיה עם מערכת ההפעלה Tizen

מסך Smart Monitor M7 (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) מרחיבה את סדרת המסכים החכמים שלה עם הצגת מסך חדש מדגם Samsung M5 בגודל 24 אינץ’, המגיע ברזולוציית Full HD, ומסך מדגם M7 המגיע בגודל 43 אינץ’ וברזולוציית UHD. צמד מסכי המחשב החכמים משלב בין מסך מחשב רגיל וטלוויזיה יעודית עם מערכת ההפעלה Tizen המיועדת לטלוויזיות של החברה ומוסיפה יכולות מתקדמות רבות למסכים.

סדרת מסכי ה-Smart Monitor של סמסונג הושקה ב-2020 בתור פתרון “הכל באחד”, כשהיא מגיעה עם צמד מסכי M5 בגודל 27 ו-32 אינץ’, אליהם מצטרף מסך 24 אינץ’ חדש ומסך M7 בגודל 32 אינץ’ וגם מסך בגודל חדש של 43 אינץ’. בנוסף לעדכון המסכים מסדרות ה-M5 ו-M7, החברה הכריזה על גרסאות בצבע לבן למסכי ה-M5 בגדלים של 27 ו-32 אינץ’, המגיעות עם מסגרת מסך ומעמד לבנים במקום בצבע השחור של הדגמים הרגילים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בניגוד למסכי מחשב רגילים ו”טיפשים”, מסכי ה-Smart Monitor של סמסונג משתמשים במערכת ההפעלה Tizen, המוכרת מתחום הטלוויזיות, ומאפשרת למסכים לספק פונקציות דומות כמו אפליקציות לניגון תכנים מנטפליקס, יוטיוב, דיסני פלוס ועוד ישירות על מסך המחשב וללא צורך במחשב נפרד. על המסכים יהיה ניתן לשלוט מרחוק באמצעות שלט יעודי או אפליקציה מהסלולר, ובנוסף, הם יתמכו ב-wireless DeX לשיקוף מסך חכם ממכשירי סמסונג ו-AirPlay 2 לשיקוף מסך ממכשירי אפל.

מסך Smart Monitor M5 (מקור סמסונג)

אחד הפיצ’רים הפחות שגרתיים אותם הצליחה לשלב סמסונג בסדרת המסכים החכמה שלה, הוא תמיכה בהפעלת חבילת האופיס Microsoft 365 של מיקרוסופט דרך הענן ישירות מהמסך וללא צורך במחשב נפרד. המסכים מגיעים עם צמד רמקולי 5W מובנים וסט פיצ’רים מרשים הכולל חיבור WiFi מובנה, חיבור USB-C המאפשר לחבר את המסכים למחשבים או מכשירי סלולר תומכים ותמיכה בטעינה של מחשבים ניידים תומכים בעוצמה של עד 65W.

מפרטים טכניים:

 M5
24M50A
M7
43M70ANEW
גודל24 אינץ' ביחס 16:943 אינץ' ביחס 16:9
מערכת הפעלהTizen 5.5Tizen 5.5
פאנלIPS ברזולוציית FHD של 1920x1080VA ברזולוציית UHD של 3840x2160
תדר רענון60Hz60Hz
זמן תגובה14ms8ms
רמקולים5W x25W x2

חברת סמסונג לא מסרה צפי מחיר או זמינות למסכי ה-M5 ו-M7 החדשים בגודל 24 ו-43 אינץ’ בהתאמה.

למה לקנות מסך טלוויזיה חכם ומסך מחשב בנפרד אם אפשר לקנות מסך אחד שמשלב בינהם ומגיע עם אוסף פיצ’רים גדול, זהו הרעיון העיקרי מאחורי סדרת מסכי ה-Smart Monitor שמצליחים לבלוט לעומת מסכים אחרים בשוק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים