הוכרז: Microsoft 365 – מיתוג מחדש של Office 365 עם מגוון שיפורים

שירות Microsoft 365 (מקור מיקרוסופט)

חברת מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על השקת שירות ה-Microsoft 365, מיתוג מחדש לשירות ה-Office 365 הוותיק של החברה שיציע את כלל שירותי האופיס השונים יחד עם מקצה שיפורים המבוסס על מערכות AI חדשות לשיפור חווית השימוש בהם, כאשר החברה תוסיף שרותים חדשים, דוגמת האפליקציה Family Safety לניהול המשפחה.

שירות ה-Microsoft 365 החדש אותו משיקה מיקרוסופט יהיה פעיל החל מה-21.4 ויחליף את שירות ה-Office 365 הנוכחי שיהפוך לחלק ממנו. המשתמשים בשירות יקבלו גישה לכלל אפליקציות האופיס, בנוסף לאחסון של 1TB בשירות הענן One Drive של מיקרוסופט ו-60 דקות שיחה בסקייפ, זאת בנוסף לכלים חדשים אותם החברה מוסיפה.

הכלי החדש הראשון שיגיע כחלק מהשירות החדש הוא אפליקציית ה-Family Safety, אפליקציית ניהול משפחתי חדשה של מיקרוסופט למכשירי הסלולר, הדומה ל-Screen Time של אפל או Digital Wellbeing של גוגל. האפליקציה תאפשר לא רק לבדוק את זמני השימוש של המשתמשים בנייד, אלא גם לעקוב אחר המיקום שלהם וצורת הנהיגה שלהם.

פתרון נוסף שיגיע למגזר הביתי כחלק מהחבילה החדשה הוא שירות ה-Microsoft Teams, תוכנת ניהול הצוותים של מיקרוסופט שצפויה לקבל גרסה “בייתית” בשלב מאוחר יותר. החבילה מאפשרת עריכת מסמכים משותפת, שיחות, צאט’ים ועוד. מדובר למעשה בניסיון של החברה להוציא את ה-Microsoft Team מהסביבה העסקית בלבד ולאפשר למשתמשים להשתמש בה גם בסביבה הביתית, כאשר תהיה חלוקה נוחה בינהם.

שירות ה-Microsoft 365 יהיה זמין החל מה-21.4 ויתומחר באופן דומה ל-Office 365 הנוכחי, עם מנוי אישי בתשלום חודשי של 7 דולר או שנתי של 70 דולר, ומנוי משפחתי של עד 6 משתמשים בתשלום חודשי של 10 דולר או שנתי של 100 דולר.

לאור העובדה כי מחיר ה-Microsoft 365 יהיה זהה למחיר ה-Office 365, לא נראה כי יש חסרונות כלשהם לשינוי אותו מיקרוסופט מבצעת, כאשר השירותים הנוספים אותם החברה הוסיפה ומתכננת להוסיף בהמשך רק מעלים את היתרונות של חבילת השירותים.

השוואת מפרטים