מ. נייט שאמלאן עושה טוויסט על מעיין הנעורים בסרט אימה חדש

אם יש דבר אחד שהבמאי מ. נייט שאמלאן יודע לעשות זה להפתיע אותנו, וכעת ינסה לעשות זאת שוב עם סרט האימה החדש שלו, “Old”, אשר הטריילר הראשון שלו מבטיח להרוס כל מחשבה שיש לנו על לצאת לחופשת קיץ מרעננת.

הפעם יעסוק הבמאי בפחד שמלווה את כולנו -הזדקנות. בסרט, זוג הנוסע לחופשה טרופית עם ילדיהם מגלה כי החוף האידיאלי מסתיר סכנה על טבעית. תחילה, מוצאים הילדים גופה שצפה בים, ומהר מאוד מסתבר שכל מי שנכנס למים מתבגר באופן מידי בסוג של טוויסט על מעיין הנעורים. כעת, כל באי החוף מנסים להימלט, ומגלים שלחוף חוקים משלו, והוא אינו נותן להם לעזוב בקלות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הטריילר הקצבי קצת מזכיר את הסדרה “אבודים” (Lost), בכך שהוא מציג סיפור הישרדות על גבי חוף מסתורי בעל מרכיב על טבעי. כמו האי של “אבודים”, החוף בסרט מעלה הרבה שאלות לגבי מטרתו, ונופשיו מתחילים לגלות רמזים וקודים לכך שיש סיבה שדווקא הם נמצאים שם.

שאמלאן פרץ לפני 20 שנה עם הלהיטים “החוש השישי” (The Sixth Sense) ו“בלתי שביר” (Unbreakable), ומיתג עצמו כאמן הטוויסטים, אשר סרטיו תמיד מסתיימים בהיפוך מפתיע של העלילה. לאחרונה, עשה קאמבק קולנועי עם המותחן “ספליט” (Split) שהתרחש באותו יקום של “בלתי שביר” והוביל לסרט המשך ישיר שלו, “מיסטר גלאס” (Glass). בטלוויזיה, פרץ לאחרונה עם סדרת האימה “Servant” באפל טי.וי.

את הסרט החדש מובילים גאל גרסיה ברנאל (“מוצרט בג’ונגל”), תומסין מקנזי (“ג’וג’ו ראביט”, “אמש בסוהו”), ויקי קריפס (“הנערה ברשת העכביש”), רופוס סוול (“האיש במצודה הרמה”), קן ליונג (“אבודים”), אמבת’ דייווידץ (“רשימת שינדלר”), אבי לי (“ארץ לאבקראפט”) וארון פייר (“מחתרת המסילה”).

הסרט “Old” צפוי לנחות בבתי הקולנוע ב-23 ביולי, 2021.

השוואת מפרטים