כך תצפו באירוע ההכרזה של וואווי על מערכת ההפעלה שמבקשת להחליף את אנדרואיד

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת וואווי (Huawei) הספיקה להיעלם מעט מהעין הציבורית בשנתיים שעברו מאז הוטלו עליה סנקציות מצד הממשל האמריקאי, שהובילו לחסימת העבודה השוטפת שלה מול ספקיות מוצרים ושירותים, כשהמשמעותית ביניהן היא גוגל, שמספקת את מערכת ההפעלה אנדרואיד יחד עם מגוון שירותים, כולל חנות האפליקציות Google Play. לאחר מספר שנים של עבודה, בוואווי מוכנים היום להציג את HarmonyOS 2, הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה מבית החברה, שתחיל להגיע בקרוב לטלפונים שכבר קיימים בשוק וגם לחדשים כמו ה-Huawei P50 שיוצג בקרוב גם כן.

את מערכת ההפעלה HarmonyOS 2 חשפה וואווי עוד בספטמבר 2020, אז גם הציגה תכנית עבודה להפצתה על כל המכשירים עד אוקטובר 2021. המערכת הספיקה לעבור מאז שלב נוסף כשהציגה תמיכה עבור מכשירים עם זיכרון עבודה של עד 4 גיגה-בייט, וכעת מגיעה אבן הדרך הבאה, ובאירוע שמקיימת היום (ד’, 2.6) החברה נוכל לשמוע פרטים חדשים על מערכת ההפעלה, אשר תהיה מיועדת לטלפונים, טאבלטים, שעונים חכמים ומוצרים נוספים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לצד חשיפת הפרטים החדשים אודות מערכת ההפעלה שמבקשת לספק חלופה לאנדרואיד של גוגל, אנו צפויים לשמוע באירוע גם על מספר מוצרים חדשים אשר ככל הנראה יגיעו עם HarmonyOS 2 באופן מובנה, בהם טאבלטי Huawei MatePad 2 ו-MatePad 2 Pro שיציעו מסכי OLED גדולים ואת מערכת השבבים החזקה ביותר של וואווי מסדרת ה-Kirin 9000, וגם שעונים חכמים חדשים מסדרת Huawei Watch 3.

הצטרפו אלינו לצפייה באירוע היום (ד’), החל מהשעה 3 בצהריים לפי שעון ישראל – שידור האירוע בוידאו המצורף בראש הכתבה.

השוואת מפרטים