גוגל חושפת אוזניות Pixel Buds חדשות במחיר 99 דולר

אוזניות Pixel Buds A-Series (מקור גוגל)

גוגל (Google) הכריזה על ה-Pixel Buds A-Series, אוזניות נטולות חוטים (TWS) חדשות של החברה ל-2021 המגיעות עם מנגנון הפחתת רעשים, עמידות במים בתקן IPX4 וזמן סוללה של עד 24 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן.

אוזניות ה-Pixel Buds A-Series החדשות מגיעות כגרסה זולה ועדכנית יותר של אוזניות ה-Pixel Buds אותן הציגה גוגל ב-2019. בדומה למכשיר ה-Pixel 4a שמגיע כגרסת הביניים של ה-Pixel 4 הרגיל, כך גם אוזניות ה-Pixel Buds החדשות מסדרת ה-A מגיעות כדגם זול יותר בסדרה, עם מחיר של 99 דולר בהשוואה ל-179 דולר של הדגם הרגיל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד שהאוזניות החדשות שומרות על העיצוב של הדגם הקודם, גוגל שיפרה אותו לתאימות טובה יותר, כאשר הן מגיעות עם דרייברי ה-12 מ”מ בעיצוב מותאם של גוגל עם מנגנון המתאים באופן אוטומטי את עוצמת האוזניות לסביבה בה נמצא המשתמש. בנוסף, האוזניות תומכות בהפעלה קולית של Google Assistant על ידי המשפט “Hey Google”, עם היכולת לתרגם מעל 40 שפות שונות ישירות דרך האוזניות.

אוזניות Pixel Buds A-Series (מקור גוגל)

בדומה לדגם הקודם, אוזניות ה-Pixel Buds החדשות יציעו עד 5 שעות שימוש בטעינה בודדת עם עד 24 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה המציעה 3 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-Pixel Buds A-Series החדשות של גוגל יהיו זמינות למכירה החל מה-17.6 במחיר של 99 דולר, כאשר הן יהיו זמינות בצבע לבן (Clearly White) וירוק-כהה (Dark Olive).

דגם ה-Pixel Buds החדש חותך בכחצי את המחיר שלו לעומת הדגם הישן, אך הוא כולל בתוכו חיסרון עיקרי אחד בהשוואה למתחרים כיום – אין לו סינון רעשים ANC מובנה, תכונה פופולרית במיוחד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים