סדרת בורדרלנדס מקבלת משחק ספין אוף לדמותה של “טינה הקטנה”

ארץ הפלאות של טינה הקטנה (תמונה: Gearbox)

סדרת משחקי “בורדרלנדס” (Borderlands) של חברת גירבוקס מקבלת כותר חדש, אך לא מדובר במשחק המשך אלא בספין אוף משוגע לאחת הדמויות היותר שנויות במחלוקת בעולם המשחק – טינה הקטנה. המשחק החדש, “ארץ הפלאות של טינה הקטנה” (Tiny Tina’s Wonderland) ייקח את השחקן לעולם פנטזיה חדש ופארודי, ולשם כך יעזר במספר שחקני קול מפורסמים מעולם הקומדיה.

את המשחק יובילו אנדי סמברג (“ברוקלין תשע-תשע”), וונדה סייקס (“תרגיע”), –וויל ארנט (“משפחה בהפרעה”, “בוג’אק הורסמן”). את טינה הקטנה תחזור לגלם השחקנית אשלי בירץ’ (“מסע אגדי”).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טינה הקטנה הפציעה לראשונה במשחק “בורדרלנדס 2” כדמות NPC (ר”ת Non Playable Character), בה לשחקן אין אפשרות לשלוט. טינה היא ילדה גסה ובלתי יציבה בת 13, אשר מתמחה בחומרי נפץ. לאחר שנמכרה כשפן נסיונות לאדם שעושה ניסויים בבני אדם ואיבדה את הוריה, טינה הצליחה לברוח באמצעות רימון שהחביאה תחת שמלתה ומאז נשבעה לנקום בחוטפיה.

הדמות קיבלה בעבר חבילת הרחבה בשם “Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep”, אשר הייתה מעין פארודיה על משחקי “מבוכים ודרקונים” כאשר טינה לקחה את תפקיד שליטת המבוך .

במשחק החדש, השחקנים יוכלו לעצב ולשלוט בדמויות מקוריות בעוד הם מסיירים בגרסת פנטזיה של עולם משחקי “בורדרלנדס”, עם נשקים מוכרים וחדשים ביניהם משגר טילים בו נוכל להשתמש כדי לפוצץ דרקונים אגדיים. וכמו בחבילת ההרחבה שלה, גם כאן תוכל טינה לשלוט בעולם ולשנות אותו כפי שתרצה, מה שבוודאי ייקשה על השחקן ויישלח אותו להרפתקאות מטורללות ומצחיקות במיוחד.

מבחינת ציר הזמן, המשחק ייתרחש בין “בורדרלנדס” השני לשלישי, ויוכלו לשחק בו עד 4 שחקנים במקביל. בנוסף למשחק החדש,”בורדרלנדס” עתידה לקבל גם סרט קולנוע שמצטלם בימים אלו בכיכובם של קווין הארט וקייט בלאנשט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים