גלו מי מסתתר מאחורי המסכה בטריילר ל”עיני נחש: ג’י איי ג’ו ההתחלה”

עיני נחש (באדיבות פורום פילם)

אולפני פרמאונט מנסים להחיות מחדש את היקום הקולנועי של דמות הקומיקס ג’י איי ג’ו עם סרט החדש “עיני נחש: ג’י איי ג’ו ההתחלה” (Snake Eyes: G.I Joe Origins) שזונח את ג’ו עצמו ויחידת כח המחץ ומתמקד במקום בהיסטוריה של הדמות הצדדית בדרכו להפוך לגיבור העל המתמחה באומנויות לחימה.

הסרט מגולל את סיפור המקור של הדמות האיקונית עיני נחש – מתבודד עיקש אשר מתקבל בזרועות פתוחות לשבט יפני עתיק בשם ארשאיקאג’ה לאחר שהציל את יורש העצר שלהם. עם הגעתו ליפן, הם מלמדים אותו את דרכי לולם הנינג’ה ובד בבד גם מספקים לו את מה שייחל לו – בית. אך כאשר סודות מעברו נחשפים, נאמנותו וכבודו של עיני נחש יעמדו למבחן. גם אם זה אומר לאבד את אמונם של הקרובים אליו ביותר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סרטי הלייב אקשן של “ג’י איי ג’ו” החלו ב-2009, בכיכובו של צ’נינג טייטום וזכו לשני סרטים בלבד, כאשר אל השני הצטרפו דווין “הרוק” ג’ונסון וברוס ויליס בתפקיד ג’ו, שעל שמו נקרא כח המחץ. הסרטים כמובן ניסו לספק גרסת לייב אקשן קולנועית לאחד הזכיונות הגדולים ביותר בארה”ב. ג’י איי ג’ו החל את דרכו כזיכיון צעצועים לילדים שכלל בובות חיילים משלל צבאות ארה”ב. ההצלחה גררה חוברות קומיקס, סדרת אנימציה פופולרית, סרטי אנימציה ואינסוף מוצרים ותכנים נלווים.

אל נעליו של עיני נחש נכנס הפעם השחקן הנרי גולדינג (“עשיר בהפתעה”) שיחליף את השחקן ריי פארק שגילם אותו עד כה. מדובר כמובן בגרסה צעירה יותר של הדמות שמספרת את מקורותיו ביפן. עם זאת, אין קשר בין הסדרה החדשה לסרטים מלפני עשור, והכוונה היא לפתוח סדרת סרטים חדשה לגמרי. סרט שלישי בסדרה היה אמור להיות מופק, אך נדחה כבר מ-2013 וסביר שכבר לא יגיע כהמשך לסדרת הסרטים הקודמת. סרט המשך ל”עיני נחש” כבר הוזמן בכיכובו של גולדינג, כך שסביר שנמשיך לראות את עלילות דמות המשנה לפני שנראה תחייה מחודשת של צוות כח המחץ הראשי.

אל גולדינג מצטרפים בסרט סמרה וויבינג (“מי שעומד מאחורי”), אורסולה קורברו (“בית הנייר”) ואנדרו קוג’י (“מהיר ועצבני 6”). את הסרט ביים רוברט שוונטקה (“רד”, “סאגת מפוצלים”).

“עיני נחש: ג’י איי ג’ו ההתחלה” מופץ בארץ על ידי פורום פילם וייצא לבתי הקולנוע ביום חמישי, ה-22 ביולי, 2021.

השוואת מפרטים