“יחידת המתאבדים” מקבלת משימה מסתורית בטריילר חדש

הטריילר החדש ל“יחידת המתאבדים” (The Suicide Squad) הגיע, ובדיוק כמו חבריו אינו מציית לאף חוק של מסע פרסום טיפוסי. תחילה, הטריילר הודלף ליוטיוב כסרטון לא רשום (Unlisted) עם הכותרת “נא לא לפרסם”, אך עדיין שותף על ידי רוב חברי הקאסט. על פי נציגי אולפני האחים וורנר, מדובר בגרסה של הטריילר שהייתה אמורה להופיע כסרטון פרסומת בשלל ערוצי יוטיוב לפני ההשקה הרשמית של הטריילר.

אחרי הדליפה, וורנר ויתרו ופשוט העלו את הטריילר המלא לערוץ הרשמי. הטריילר מתחיל בהגעתה של אמנדה וולר (ויולה דיוויס) לכלא כדי לשכנע את הדמות החדשה רוברט דובואה (אידריס אלבה) להצטרף ליחידת המתאבדים. דובואה, המכונה גם בלאדספורט, נמצא בכלא מאחר ושלח את סופרמן למיון כשירה בו עם כדור עשוי קריפטונייט. הבהרה מדויקת למי סוג האנשים מהם מורכבת יחידת המתאבדים החדשה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

וולר לא נרתעת מאיומיו של דובואה ומבהירה כי יש לה משימה כה חשובה, שכדי לבצעה עליה להרכיב את היחידה החדשה מאנשים שנבחרו בקפידה בשל יכולותיהם המיוחדות, ללא התחשבות בעברם המרושע. וולר מטילה על הצוות משימה חשאית שמטרתה להשמיד כל זכר לפרויקט מסתורי בשם “פרויקט כוכב-ים”.

מכאן, אנו פעם נוספת עוברים להצגה של כל הדמויות המטורללות שיופיעו בסרט. מלבד כוכבי הסרט הראשון הארלי קווין (מרגו רובי), קפטן בומרנג (ג’איי קורטני) וריק פלאג (ג’ואל קינמן), אנו זוכים להצגת אנטי גיבורים חדשים, וביניהם בלקגארד (פיט דיווידסון, “סאטרדיי נייט לייב”), פיסמייקר (ג’ון סינה) וכן סמור מזוויע דמוי אדם אשר הרג 27 ילדים.

הסרט החדש מגיע מבית היוצר של הבמאי ג’יימס גאן (“שומרי הגלקסיה”), והוא סוג של יצור כלאיים בין סרט המשך לריבוט של “יחידת המתאבדים” מ-2016. חלק מהדמויות חוזרות, אך נראה שהסרט לוקח חיים חדשים וסגנון חדש שמטרתו לשנות את דעת הקהל על הסרט הקודם, שזכה לביקורות פושרות למדי. על כן בחרו בוורנר לשמור על השם, ולא לקרוא לסרט “יחידת המתאבדים 2”.

בסרט מככבים גם ניית’ן פיליון (“פיירפליי”, “קאסל”), פיטר קפלדי (“דוקטור הו”), מייקל רוקר (“שומרי הגלקסיה”), אליס בראגה (“אני, אגדה”) ועוד. על הקאסט המלא והדמויות שייגלמו ניתן לקרוא כאן.

“יחידת המתאבדים” ישוחרר לבתי הקולנוע ולצפייה ביתית ב-HBO Max ב-6 באוגוסט, 2021.

השוואת מפרטים