האייפון 13 עשוי להיחשף בספטמבר עם אחסון בנפח 1TB

iPhone 13 Pro (תמונה: LeaksApplePro) iPhone 13 Pro (תמונה: LeaksApplePro)

השנה מתקדמת וחצי ממנה כבר כמעט מאחורינו, וכשאנו בוחנים את המחצית השניה של השנה, כל שנה, אי אפשר לעשות זאת בלי לדבר על אייפון חדש. על פי האנליסט דן אייבס (Dan Ives) מחברת ההשקעות האמריקנית Wedbush, האייפון 13 ייחשף בשבוע השלישי של חודש ספטמבר, יחד עם אפשרות חדשה לנפח אחסון של 1 טרה-בייט וחיישן LiDAR.

הדברים של אייבס אינם מרחיקי לכת, מאחר ורוב ההכרזות של אפל על אייפונים חדשים התקיימו בספטמבר, זאת פרט לכמה מקרים בודדים, כמו האייפון 12 שהוצג בשנה שעברה. ועם זאת, לאייבס לא קיים רקורד מושלם של תחזיות בכל הנוגע לאפל, והוא כבר שגה בעבר בכמה מהן, אך גם צדק בלא מעט גם כן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הדעות באשר לנפח האחסון החדש של 1 טרה-בייט וחיישן ה-LiDAR במכשירים בסדרת האייפון 13 גם הן חלוקות, ובעוד אייבס תומך באפשרות שנראה אותן, דיווחים קודמים שללו את האפשרות לנפח האחסון הגבוה לחלוטין וציינו כי חיישן ה-LiDAR יגיע אך ורק לדגמי ה”פרו” בסדרה.

הדלפות קודמות אודות מכשירי סדרת ה-iPhone 13 כבר הספיקו להציג את עיצובו, אשר לא צפוי להיות שונה לחלוטין מזה של דגמי ה-iPhone 12, כאשר המגרעת בראש המסך צפויה להיות קטנה יותר, אך לא להיעלם לחלוטין, המסכים ככל הנראה יגיעו עם קצב רענון גבוה של 120 הרץ.

iPhone 13 Pro (תמונה: LeaksApplePro)
iPhone 13 Pro (תמונה: LeaksApplePro)

במידה ודבריו של האנליסט יתבררו כנכונים, נוכל לצפות להכרזה של אפל על סדרת ה-iPhone 13 ב-14.9.2021, יום שלישי.

השוואת מפרטים