הוכרז: SRS-NB10 – רמקול הצוואר החדש של סוני

רמקול תלה-צוואר SRS-NB10 (מקור סוני)

חברת סוני (Sony) הכריזה על ה-SRS-NB10, רמקול אלחוטי אישי בתצורת תלה-צוואר המיועד לשבת על כתפי המשתמש ולהעניק לו איכות שמע גבוהה וקבועה בזכות מיקום הרמקול על הגוף. הדגם החדש של סוני יגיע עם עמידות למים בתקן IPX4 עם עד 20 שעות שימוש ותמיכה בטעינה מהירה.

רמקולי תלה-צוואר אינם דבר חדש לגמרי בשוק, כאשר חברות נוספות הציעו פתרונות דומים דוגמת ה-JBL Soundgear, LG Tone Studio ו-Soundwear Companion Speaker של Bose, כאשר בסופו של דבר מדובר על רמקול אלחוטי כפול המיועד לשימוש בתנועה כאשר הוא מונח על כתפי המשמש, דבר המאפשר ללובש אותו לשמוע את המוזיקה מהרמקול, אך בניגוד לאוזניות רגילות גם להיות מודע לסביבה שלו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לפי סוני, הרמקול החדש מיועד במיוחד עבור אנשים העובדים מהבית ומאפשר לבצע שיחות דרך הרמקול בצורה טובה יותר עם צמד מיקרופונים המכוונים כלפי הפה של המשתמש, יחד עם הרמקולים המכוונים לאוזניים לשמיעה משופרת. הרמקול מגיע במשקל של 113 גרם לשימוש נוח לפרקי זמן ארוכים, כאשר הוא עמיד למים בתקן IPX4 ומציע עד 20 שעות שימוש רצופות עם יכולת טעינה מהירה המספקת שעת שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

רמקול תלה-צוואר SRS-NB10 (מקור סוני)

רמקול ה-SRS-NB10 החדש יהיה זמין למכירה בספטמבר הקרוב במחיר של 150 דולר, כאשר יהיה ניתן להשיג אותו בצבעים לבן או אפור.

מוצר נישה או ניסיון חדש להחיות את תחום רמקולי הצוואר? בעוד שזהו לא רמקול הצוואר הראשון שיצא לנו לראות, הרמקול החדש של סוני מגיע לשוק אחרי תקופה ארוכה יחסית מאז שראינו מוצר דומה. נותר רק לראות האם הפעם זה יהיה רעיון מוצלח שיצליח לצבור פופולריות בשוק.

השוואת מפרטים