גרסת סופר מריו לשעון היוקרה של Tag Heuer עולה יותר מ-2000 דולר

שעון ה-TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition (מקור TAG Heuer)

מותג שעוני היוקרה השוויצרי טאג הויר (Tag Heuer), בשיתוף פעולה עם נינטנדו (Nintendo), הכריז על שעון ה-TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition, מהדורת “סופר מריו” מוגבלת של שעון ה-Tag Heuer Connected החכם של החברה בגודל של 45 מ”מ, עם מסך OLED צבעוני בגודל 1.39 אינץ’, עיצוב סופר מריו יעודי ותג מחיר גבוה של לא פחות מ-2150 דולר.

גרסת “הסופר מריו” החדשה של טאג הויר מתבססת על הדור השלישי של שעון ה-Connected שהוכרז ב-2020, עם נגיעות מיוחדות כיאה למהדורה מוגבלת ממנה ייוצרו 2000 יחידות בלבד. מערכת ה-Wear OS בה משתמשת החברה המקבלת תוספת בדמות תצוגות שעון יעודיות המבוססות על “סופר מריו”, כאשר יחד איתם החברה הכניסה מספר שינויים פיזיים לעיצוב השעון, עליהם נרחיב בהמשך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מאחר שמדובר במהדורה מוגבלת רוב השינויים הם קוסמטיים בלבד והשעון החכם זהה לדגם הרגיל עליו הוא מתבסס. השעון מגיע בגודל 45 מ”מ עם מסך OLED בגודל 1.39 אינץ’ עם ציפוי זכוכית ספיר ורזולוציה של 454×454. הדגם משתמש בשבב ה-Snapdragon 3100 הוותיק של קוואלקום, כאשר סוללת ה-430mAh המובנית בשעון מיועדת לשימוש של יום שלם.

גרסת מריו של שעון ה-Connected (מקור TAG Heuer)

בעוד שהגרסה המוגבלת מתבססת על הדגם הרגיל, החברה הוסיפה מספר נגיעות חשובות בעבור חובבי סופר מריו. כתר השעון מקבל את תוספת של האות M של מריו בצבע אדום יחד עם צמד הכפתורים אליהם נוסף פס אדום. מסגרת השעון מקבלת 3 אייקונים חדשים מסדרת הסופר מריו בהם כוכב, צינור ופטריה, וסוגר רצועת השעון מקבל סימון M דומה לכתר אך ללא צבע.

שעון ה-TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition יהיה זמין למכירה החל מה-15.7 במחיר של 2150 דולר.

שיתופי פעולה בין מותגים הוא לא דבר חדש, כאשר הפעם מדובר על שיתוף פעולה יוקרתי במיוחד בין TAG Heuer ונינטנדו בעבור חובבי סופר מריו שיש להם הכל ותצוגת שעון של סופר מריו על השעון החכם לא מספקות את הצורך בסופר מריו על היד. בעוד שתג מחיר של 2150 דולר הוא לא בדיוק נמוך, יש לזכור כי הדגם הבסיסי של השעון מגיע במחיר של 1800 דולר.

השוואת מפרטים