הכירו את HalloApp, אפליקציית המסרים החדשה של יוצאי וואטסאפ

אפליקציית HalloApp (מקור HalloApp)

אפליקציה מסרים מידיים חדשה בשם HalloApp, שפותחה על ידי צמד מפתחים יוצאי וואטסאפ, מנסה ליצור אלטרנטיבה לאפליקציות הקיימות בשוק עם ממשק רזה ונטול פיצ’רים מיוחדים שנועד לספק פתרון נוח ופשוט לתקשורת בין אנשים עם דגש על אבטחה ופרטיות, הצפנה מקצה לקצה וללא ה”עומס” אותו אנו רגילים לראות באפליקציות כיום.

קיימות לא מעט אפליקציות מסרים מידיים כיום, בהן אפליקציית וואטסאפ הפופולרית ששייכת לפייסבוק, המחזיקה גם באפליקציית המסנג’ר. עם זאת, במיוחד לאחר שינוי המדיניות של וואטסאפ שבוטל בסופו של דבר, אנשים החלו לעבור לשירותים מתחרים דוגמת טלגרם וסיגנל, שוק אליו תנסה עכשיו להיכנס אפליקציית HalloApp החדשה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בשוק תחרותי כל כך, היתרון הגדול באפליקציית HalloApp החדשה היא צמד המפתחים שלה, Neeraj Arora ו-Michael Donohue, שהיו עובדים מוקדמים בוואטסאפ עוד בטרם המכירה שלה לפייסבוק. האפליקציה החדשה נועדה להגיע כפתרון מינימליסטי ללא פרסומות, בוטים, לייקים, טרולים, עוקבים, אלגוריתמים ועוד, אלא כפתרון תקשורת אחד על אחד בין אנשים שמכירים אחד את השני.

ממשק אפליקציית HalloApp (מקור גוגל)

האפליקציה מגיעה בעיצוב פשוט למדי ומחולקת ל-3 חלקים עיקריים:

  • טאב בית (Home) בו ניתן לראות פוסטים של החברים האחרים של המשתמש המשתמשים באפליקציה.
  • טאב קבוצות (Groups) לשיחות קבוצתיות.
  • טאב צ’אט (Chats) לשיחות רגילות בין אנשים.

הדגש העיקרי של האפליקציה הוא פשטות, ללא עומס על המשתמשים עם אפשרות מעקב אחרי אנשים אחרים, שיחות אודיו או וידאו קבוצתיות ועוד פיצ’רים אותם התרגלנו לראות באפליקציות המתחרות. בעוד שהאפליקציה צפויה להוסיף בהמשך פיצ’רים נוספים, הדגש העיקרי שלה ישאר הפשטות והפרטיות של המשתמשים עם הצפנת השיחות מקצה לקצה.

אפליקציית ה-HalloApp החדשה זמינה להורדה למכשירי אנדרואיד ו-iOS.

לא חסרות כיום אפליקציות מסרים מידיים בין אנשים, אך כמו שמפתחי HalloApp עצמם אמרו, רובן מגיעות עמוסות פיצ’רים ואפשרויות מתקדמות שלא בטוח שרובנו צריכים. כאן נכנסת לתמונה האפליקציה החדשה, שנועדה לתת פתרון תקשורת בלבד בין אנשים, כאשר בדומה לוואטסאפ היא תאפשר ליצור קשר עם אנשים שנמצאים ברשימת אנשי הקשר שלכם בלבד. נותר לראות האם העובדה כי האפליקציה החדשה שפותחה על ידי יוצאי וואטסאפ תעזור לה לצבור מומנטום ומשתמשים שיעברו לשירות החדש.

השוואת מפרטים