וסמיר מתעמת עם שדיו בטריילר לסרט האנימה “המכשף: סיוטו של הזאב”

מתוך “המכשף: סיוטו של הזאב” (באדיבות נטפליקס)

עולם הסדרה “המכשף” (The Witcher) מתרחב מעבר לסדרת הטלוויזיה עם סרט האנימה החדש “המכשף: סיוטו של הזאב” (The Witcher: Nightmare of the Wolf) הטריילר הראשון לוקח אותנו על העבר, בפריקוול אנימציה על קורותיו של וסמיר, מורו של גראלט.

הסרט יעקוב אחר הרפתקאותיו של וסמיר הצעיר שנים לפני מסעותיו עם גראלט. כמכשף קשוח ומלא אנרגיה, וסמיר מבלה את רוב זמנו בציד מפלצות והשגת מטבעות. אך כאשר מפלצת חדשה ומסתורית זורעת הרס בממלכה, וסמיר מוצא עצמו במסע מסוכן השולח אותו להתעמת עם שדיו האישיים מן העבר. הטריילר מכניס אותנו הישר אל האקשן, כאשר וסמיר מנצל את הפחד והבורות בנוגע למכשפים כדי לקדם את עסקו. אנו נחשפים לקרבות הרבים והמרשימים שלו, ואף מקבלים רמיזה לאירוע מעברו בו שתה סוג של שיקוי שהפך אותו למפלצת בעצמו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הסרט כתבה יוצרת הסדרה המקורית, לורן שמידט, וביים קוואנג איל האן (“משפחת בונדוק”). את וסמיר הצעיר יגלם בקולו השחקן ת’יאו ג’יימס, אשר גילם את וסמיר בסדרה. דמותו צפויה לחזור בעונה השניה של “המכשף”, אך אז ייגלם אותו שחקן אחר בגרסה מבוגרת יותר. לסרט האנימה תרמו את קולותיהם גם לארה פולבר (“שרלוק”), גראהם מקטאביש (“ההוביט”) ומארי מקדונל (“בטלסטאר גלקטיקה”)

בנוסף לסרט ולעונה הבאה של הסדרה שתעלה בדצמבר, נטפליקס צפויה להשיק גם סדרת בת בלייב אקשן – “המכשף: מקור הדם” (The Witcher: Blood Origin) בכיכובה של מישל יאו (“שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות”) אשר צפויה לעלות רק לקראת 2023.

“המכשף: סיוטו של הזאב” יעלה לנטפליקס ב-23 באוגוסט.

השוואת מפרטים