דגמי 2021 של אוזניות ה-LG TONE Free מציעים סינון רעשים ומנגנון חיטוי מובנה

חברת LG הכריזה על שלושה דגמים חדשים בסדרת אוזניות ה-LG TONE Free, הכוללים את דגמי ה-FP5FP8 ו-FP9 ומגיעים עם טכנולוגיית חיטוי ה-UV של LG, בנוסף לסינון רעשים (ANC), שמע איכותי בשיתוף Meridian Audio הבריטית ועד 24 שעות שימוש.

שלושת דגמי ה-FP החדשים מחליפים את דגמי ה-FN4, FN6 ו-FN7 הקודמים של החברה, כאשר דגמי ה-FP8 ו-FP9 שומרים על הפיצ’ר הייחודי ש-LG הציגה בדגמי ה-FN, מארז ה-UVnano המגיע עם מנגנון מובנה לחיטוי האוזניות באמצעות תאורה אולטרה סגולה (UV), המאפשרת חיטוי של 99.9% מהחיידקים בזמן טעינה של 5 דקות בלבד, ומיועדת עבור משתמשים שרוצים היגיינה מוגברת לאוזניות שלהם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מלבד זאת, שלושת הדגמים מגיעים עם עמידות למים בתקן IPX4, עם 3 מיקרופונים מובנים לסינון רעשים ומצב Whispering Mode (“מצב לחישה”) המאפשרת לדבר בצורה חלשה יותר לצורכי פרטיות, אך עדיין להישמע היטב לצד השני בשיחה. פיצ’ר ייחודי נוסף ש-LG שילבה בדגם ה-FP9 היא האפשרות להשתמש במארז הטעינה כמשדר אלחוטי המאפשר לחבר דרכו התקנים שאין להם קישוריות בלוטות’ מובנה לשימוש עם האוזניות.

צבעי אוזניות ה-TONE Free FP8/9 (מקור LG)
צבעי אוזניות ה-TONE Free FP8/9 (מקור LG)

הבדל נוסף בין הדגמים הוא זמן השימוש שלהם ומארז הטעינה. בעוד שדגם ה-FP5 הבסיסי מגיע ללא UVnano ומציע עד 8 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 22 שעות עם מארז הטעינה שלו, דגמי ה-FP8 ו-FP9 מגיעים עם מארז UVnano ומציעים עד 10 שעות שימוש בטעינה אחת ו-24 שעות עם מארז הטעינה שלהם, כאשר מדובר בזמני שימוש ללא סינון רעשים פעיל. בנוסף לכך, מארז הטעינה של ה-FP8 הוא היחיד מבין שלושה הדגמים התומך בטעינה אלחוטית.

שלושת דגמי אוזניות ה-TONE Free FP החדשים של LG יהיו זמינים למכירה במהלך החודש, כאשר החברה לא מסרה צפי מחירים לדגמים החדשים. הם יהיו זמינים בצבעים שחור ולבן, כאשר דגמי ה-FP8 ו-FP9 זמינים גם בצבע זהב.

השוואת מפרטים