סמסונג תאפשר לייבא את היסטוריית הודעות הוואטסאפ ממכשיר האייפון לגלקסי

לצד ההכרזה על מכשירי ה-Galaxy Z Fold 3 ו-Galaxy Z Flip 3 אמש, סמסונג הציגה פיצ’ר חדש וראשון בעבור מכשיר אנדרואיד כלשהו, כאשר היא תאפשר למשתמשי המכשירים של סמסונג לייבא את היסטוריית הודעות הוואטסאפ (Whatsapp) ממכשיר האייפון הישן שלהם, באמצעות אפליקציית ה-Smart Switch של החברה.

בזמן שוואטסאפ ממשיכה לפתח את אפשרות העברת היסטוריית ההודעות בין מכשירי האייפון ואנדרואיד, החברה החליטה לבצע שת”פ מוקדם עם סמסונג על מנת להוסיף לאפליקציית ה-Smart Switch של סמסונג אפשרות זו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על מנת להעביר את היסטוריית הודעות הוואטסאפ שלהם ממכשיר האייפון לגלקסי יש להשתמש באפליקציית ה-Smart Switch, המאפשרת ייבוא של מידע נוסף כמו תמונות, אנשי קשר ועוד מהמכשיר הישן, אליהם תצטרף מעכשיו גם אפשרות לייבוא היסטוריית הוואטסאפ, כאשר לצורך ייבוא המידע, משתמשים יצטרכו להשתמש בכבל USB-C ל-Lightning פיזי.

העברת היסטוריית הודעות וואטסאפ מאייפון ב-Smart Switch (מקור סמסונג)

מדובר על אחד מהפיצ’רים המצופים ביותר בעבור משתמשי אנדרואיד רבים וכאלו המעוניינים לעבור למכשיר מבוסס אנדרואיד אך נמנעו מלבצע את המעבר לאור חוסר היכולת להעביר את היסטוריית ההודעות שלהם.

ניתן לראות גם אישור רשמי נוסף מוואטסאפ עצמה, עם ציוץ של וויל קאת’קארט (Will Cathcart), מנהל וואטסאפ בפייסבוק, כאשר נשאל את השאלה מתי הפיצ’ר יגיע לכלל מכשירי האנדרואיד ולא לגלקסי בלבד – “רוצים להעביר את היסטוריית הודעות הוואטסאפ שלכם באופן מאובטח? אנחנו עובדים על זה ומתחילים עם מכשירי סמסונג, אך האפשרות תגיע לאנדרואיד ול-iOS בקרוב“, הוא מציין.

פיצ’ר העברת היסטוריית הוואטסאפ ב-Smart Switch צפוי להיות זמין בשלב הראשוני לבעלי מכשירי ה-Galaxy Z המתקפלים החדשים במהלך השבועות הקרובים, כאשר לאחר מכן הוא יהיה זמין לכלל משתמשי מכשירי הגלקסי של החברה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים