“ספיידרמן: אין דרך הביתה” מקבל טריילר ראשון עם אורח מוכר מהעבר

ספיידרמן: אין דרך הביתה (תמונה: Sony Pictures)

אולפני סוני פרסמו הבוקר (ג’, 24.8) טריילר ראשון לסרט הבא בסדרת סרטי ספיידרמן בכיכובו של טום הולנד. “ספיידרמן: אין דרך הביתה” יגיע לבתי הקולנוע לקראת סוף השנה וינסה להתעלות על קודמיו על ידי שילוב כמה דמויות משמעותיות שראינו בסרטים הקודמים בכיכובם של טובי מגווייר ואנדרו גארפילד, לצד כוכבים חדשים מהיקום הסינמטי העדכני של מארוול.

העלילה של “ספיידרמן: אין דרך הביתה” (Spider-Man: No Way Home) תהיה המשך ישיר למה שראינו בסרט הקודם (“רחוק מהבית“), שהסתיים עם חזרתו של ג’יי ג’ונה ג’יימיסון, אותו חזר לגלם ג’יי. קיי. סימונס פעם נוספת. בסוף הסרט הקודם חשף ג’יימיסון את זהותו של פיטר פארקר כספיידרמן, ובטריילר החדש אנו זוכים לראות התייחסות לעולם בו כולם יודעים מי מסתתר מאחורי המסיכה של איש העכביש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פיטר, חבריו ומשפחתו מופיעים כולם בחדר החקירות, כשבמרכז ההאשמות כלפיו על הריגתו של מיסטיריו, שנתפש על ידי הציבור הרחב כגיבור ומושיע בסרט הקודם, אף היותו הנבל של הסרט. מתוך ייאוש, פונה פארקר לדמות שהכיר בעבר, ד”ר סטריינג’, ומבקש ממנו כישוף שישכיח מכולם את זהותו האמיתית של ספיידרמן. הכישוף נכנס לתוקף, אך מגיע עם תוצאות הרסניות, כי כשאיש לא יודע מיהו, נבלים מן העבר חוזרים למסך, ובראשם – ד”ר אוקטופוס, אחד מהאויבים המוכרים והוותיקים של ספיידרמן.

אלפרד מולינה, שגילם את “אוקטופוס” בסרט “ספיידרמן 2” עם טובי מגווייר בשנת 2004, יחזור לנעליו של הנבל פעם נוספת, וכעת הוא גם מופיע לראשונה בטריילר לסרט החדש. מולינה לא יהיה השחקן היחיד שיחזור לגלם תפקיד בסרטי ספיידרמן קודמים, כשכבר בשנה שעברה למדנו על ליהוקו החוזר של ג’יימי פוקס כ”אלקטרו”, הנבל שהופיע ב”ספיידרמן המופלא 2″ בכיכובו של אנדרו גארפילד בשנת 2014. את אלקטרו אנו לא רואים בטריילר, אך ברקים שמופיעים בכמה חלקים ממנו מעידים על שובו.

ספיידרמן: אין דרך הביתה (תמונה: Sony Pictures)
ספיידרמן: אין דרך הביתה (תמונה: Sony Pictures)

בטריילר ניתן לראות גם רמז לשובו של “הגובלין הירוק”, עת אנו רואים את הפצצה הירוקה שלו שמוטלת לעברו של ספיידרמן, מאחוריה עומד הצחוק המוכר של הנבל, אותו גילם וילם דפו בסרט מ-2002. דפו, סוני, מארוול ודיסני עדיין לא אישרו את חזרתו של השחקן לתפקיד באופן רשמי.

“ספיידרמן: אין דרך הביתה” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-16.12.2021.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים