וואסטסאפ תוסיף אפשרות ל”תגובות” על הודעות באפליקציה

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) מתכננת להוסיף אפשרות ל”תגובות” (Reatctions) להודעות באפליקציה, כך לפי דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפותיו לתכונות חדשות בוואטסאפ, כאשר מצילום מסך המגיע מגרסת בטא של האפליקציה עולה כי בקרוב נוכל להוסיף לייקים ותגובות נוספות להודעות, בדומה לשירותים מתחרים רבים כיום.

אפשרות ה”תגובות” אותה הוסיפה פייסבוק ב-2016 אפשרה למשתמשים להגיב על פוסטים ברשת החברתית הפופולרית עם אפשרויות נוספות מעבר ל-‘לייק’ הבסיסי, עם תגובות הכוללות: אהבה, אמפתיה, “חחח”, “וואו”, עצב וכעס, פיצ’ר פופולרי בעבור פייסבוק שעשה דרכו גם לשירותים מתחרים ומתוכנן להגיע גם לטוויטר בהמשך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הודעת שגיאה בקבלת “תגובה” (מקור WABetainfo)

לאחר שהוסיפה את אפשרות ה”תגובות” באפליקציית המסנג’ר, כעת נראה כי פייסבוק מעוניינת להוסיף את פיצ’ר ה”תגובות” גם לאפליקציית הוואטסאפ, כשהודעת שגיאה חדשה אותה גילו ב-WABetainfo מראה כי משתמש קיבל “תגובה”, אך הגרסה הנוכחית שלו בוואטסאפ איננה מסוגלת להציג אותה ועליו לעדכן את האפליקציה.

כמו בכל פיצ’ר חדש בוואטסאפ שנמצא בבטא, קשה לדעת מתי החברה תשיק אותו בצורה רשמית ומלאה לכלל המשתמשים. במקרה של ה”תגובות” קיימת שאלה חשובה עוד יותר – אילו תגובות נוכל לשלוח בוואטסאפ? באפליקציית מסנג’ר, כדוגמה, ניתן לשלוח “תגובות” מהירות שמופיעות על גבי הטקסט של ההודעה שנשלחה, וייתכן שלשם מכוונת החברה גם עבור אפליקציית וואטסאפ.

דוגמה לתגובת לב מהירה להודעה במסנג’ר

היכולת להגיע להודעות ספציפיות בוואטסאפ צפויה להיות מעניינת במיוחד בעבור משתמשים בקבוצות בהן כמויות גדולות של אנשים רואים הודעות ויוכלו להגיע עליהם עם תגובה במקום האפשרות הקיימת וה”מסובכת” יותר של להגיב לאותה ההודעה עם אמוג’י כזה או אחר.

השוואת מפרטים