שירות הגיימינג החדש של נטפליקס פוצח בניסיון ראשון בפולין

משחקים בנטפליקס תמונה: Netflix

נטפליקס הכריזה לאחרונה על פתיחת מחלקת גיימינג שתוסיף גם משחקים לפלטפורמה הקיימת של מנוייה, בנוסף לסדרות וסרטים. כעת החברה פצחה בניסוי ראשון, בינתיים בפולין בלבד, המאפשר למנויים לבחון את אופציית הגיימינג העתידית.

האופציה שנפתחה למנויים בפולין תקפה בינתיים רק לאפליקציית נטפליקס במכשירי אנדרואיד, שם הפכו זמינים שני משחקים המבוססים על הסדרה “דברים מוזרים” (Stranger Things). לא מדובר במשחקים חדשים, אלא ב”דברים מוזרים 3″ שהיה זמין עד כה לרכישה בגוגל פליי, ו”דברים מוזרים 1984″, שהוא גרסה חדשה למשחק הפאזלים ששוחרר ב-2017.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

החדשות רומזות לנו כי לפחות בינתיים זוהי הדרך שבה נטפליקס מתכננת להשיק משחקים – לא כמשחק קיים באפליקצייה עצמה, אלא כלינק להורדת אפליקציה נפרדת של המשחק. המשחקים הזמינים מופיעים כרגע במסך הבית לצד סרטים וסדרות, ולחיצה עליהם תוביל למסך הסבר על המשחק הכולל לינק להורדה – בדומה להורדה רגילה של משחקים לסמארטפונים. המשחקים עדיין זמינים גם לחיפוש רגיל בגוגל פליי.

לאחר שהמשחק הורד למכשיר, על המנויים להתחבר לנטפליקס בעזרת שם המשתמש והסיסמה שלהם ולאחר מכן יוכלו לשחק. כאשר המשחק כבר נמצא במכשיר, תהיה גישה אליו דרך אפליקציית נטפליקס הרגילה – אך עדיין מדובר רק בכפתור הפותח אפליקצייה נפרדת למשחק עצמו. כלומר, כל השיטה הנוכחית היא בעיקר דרך התחברות ותשלום ולא ממשק משחקי חדש שפיתחה נטפליקס. כעת פשוט ניתן לשחק בחינם כחלק מהמנוי שלכם.

מחלקת הגיימינג החדשה של נטפליקס צפויה להמשיך להתפתח, אך כעת תתרכז במשחקי מובייל בלבד. בנוסף למשחקי “דברים מוזרים”, החברה השיקה גם משחקים לסדרות כמו “מראה שחורה” (Black Mirror) ו”כרמן סנדייגו” (Carmen Sandiego).

בניגוד למשחקי סמארטפון אחרים, אלו של נטפליקס מטרתם לספק בידור חינם למנוייה ללא תנאים נלווים – המשחקים לא יכללו פרסומות ולא יציעו רכישות נוספות בתוך המשחק. מנויי החברה ייזכו למשחק מלא ושלם כחלק מהמנוי עליו משלמים.

נכון לעכשיו, טרם ידוע האם ומתי תרחיב נטפליקס את הממשק הניסיוני גם מחוץ לפולין.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים