לטוויטר יש פלטפורמת קהילות חדשה שתנסה להתחרות בקבוצות של פייסבוק

טוויטר (Twitter) ממשיכה להציג פיצ’רים חדשים לפלטפורמה שלה, ומשיקה פלטפורמת קהילות (Communities) חדשה המאפשרת למשתמשים ליצור קהילה פרטית ולצייץ רק לחברי הקהילה במקום לכלל המשתמשים. בנוסף, החברה הפעילה את פיצ’ר התגובות החדש עם 5 תגובות אמוג’י המצטרפות לאפשרות הלייק הרגילה, שזמינה כרגע באופן מוגבל למשתמשים בטורקיה.

אפשרות הקהילות החדשה של טוויטר משנה את אחד הדברים הבסיסיים ביותר בעבור הפלטפורמה, הוא קהל היעד של הציוצים, עם יצירה של מרחב חדש בעבור משתמשים בעלי עניין משותף. בעוד שעד היום רק העוקבים של המשתמש ראו ציוצים שאינם פומביים, בעזרת הקהילות משתמשים יוכלו לפרסם ציוצים שיהיו מיועדים לחברי הקהילה בלבד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בדומה לקהילות בפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק, רדיט ועוד, לכל קהילה יהיו מנהלים שיוכלו להזמין אנשים להצטרף להקהילה או לסלק אותם ממנה במידה והם עברו על החוקים שלה, כאשר בשלב הנוכחי מדובר במספר קהילות מצומצם אליהם ניתן להיכנס בהזמנה בלבד.

תגובות חדשות בטוויטר

יחד עם הפעלת פיצ’ר הקהילות, טוויטר החלה לבצע ניסוי בהוספת תגובות חדשות לפלטפורמה שלה, דבר התואם הדלפות קודמות. הפעם החברה החליטה לבצע ניסוי בפיצ’ר החדש ולהפעיל אותו רק עבור משתמשים בטורקיה, כאשר הם יוכלו לבחור מעכשיו אחד מחמישה אמוג’י שונים כתגובה לפוסט: “פרצוץ חושב”, “פרצוף בוכה”, “פרצוף בוכה מצחוק”, “מחיאות כפיים” ו-“לב”, המשמש כלייק של טוויטר.

תגובות חדשות בטוויטר (מקור טוויטר)

שני הפיצ’רים החדשים נמצאים כרגע בשלבי ניסוי, והם זמינים בעבור חלק קטן של משתמשים ולא בזמינות מלאה לכלל המשתמשים בטוויטר, כאשר אין צפי זמינות מלאה נכון לעכשיו.

מאחר ופיצ’ר הקהילות החדש של טוויטר נמצא עדיין בשלב ניסיוני, משתמשים יוכלו להצטרף לקהילות חדשות רק בהזמנה של מנהל בקבוצה או חברים קיימים בה, כאשר לאחר ההצטרפות הם יוכלו להזמין עד 5 משתמשים אחרים.

לעומת זאת, פיצ’ר התגובות החדש נמצא בניסוי אצל משתמשי טוויטר בטורקיה בלבד, כאשר לא ברור מתי החברה תשיק אותו בצורה רחבה יותר או האם יהיו שינויים באפשרות התגובה החדשות בהשקה המלאה.

השוואת מפרטים