סינולוג’י מציגה את מנהל הסיסמאות החינמי C2 Password

מנהל סיסמאות C2 Password של Synology (מקור Synology)

חברת סינולוג’י (Synology), המוכרת בעיקר מתחום פתרונות האחסון מבוססי הרשת, הכריזה על C2 Password, מנהל הסיסמאות המאובטח והחינמי של החברה המאפשר למשתמשים לנהל את הסיסמאות שלהם בשירותים השונים בצורה קלה ופשוטה מבלי להתפשר על צד האבטחה.

בעוד שסינולוג’י מוכרת בעיקר בזכות פתרונות ה-NAS שלה דוגמת ה-Synology DS218 או פתרונות הרשת דוגמת נתב ה-Synology RT2600ac אותם סקרנו באתר, החברה מציעה ללקוחות שלה מגוון פתרונות נוספים, בהם חבילת שירותי ה-Synology C2 אליהם נוסף לאחרונה מנהל הסיסמאות C2 Password שנועד לסייע בניהול הסיסמאות בצורה חכמה ומאובטחת בכלל המכשירים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

נושא הסיסמאות הוא אחד הבעיתיים ביותר בעבור רבים, כאשר לא מעט מהם משתמשים באותן סיסמאות שוב ושוב, דבר היוצר סיכון לחשבונות שלהם במידה והסיסמאות שלהם יחשפו. כאן נכנס שירות C2 Password החדש של החברה, שיגיע בשלב הראשון לדפדפני הכרום ואדג’ כהרחבה עם נגישות מכל דפדפן אחר, כאשר הוא מציע לאחסן ולנהל בחינם עד 10,000 סיסמאות תחת הצפנת AES-256. בנוסף, ה-C2 Password יכול לייצר סיסמאות חזקות ולשמש גם כגורם מאשר לסיסמאות 2FA חד פעמיות, כשהוא אף משלב יכולת משלוח קבצים מאובטחים בנפח 100MB להורדה חד פעמית.

מנהל סיסמאות C2 Password של Synology (מקור Synology)

מנהל הסיסמאות C2 Password החדש זמין כרגע למשתמשים דרך הרשת או באמצעות תוספים יעודיים לדפדפני הכרום ואדג’, כאשר החברה צפויה להציג תוכנה יעודית ל-iOS עד סוף 2021 ולאנדרואיד במהלך 2022.

מנהלי סיסמאות הפכו את החיים שלנו לקלים הרבה יותר, כאשר הם חוסכים לנו את הצורך לזכור סיסמאות מרובות הנדרשות על מנת לשמור על רמת אבטחה טובה. ה-C2 Password מנסה להיכנס לשוק מנהלי הסיסמאות עם חיסרון קל של חוסר זמינות לאפליקציות לסלולר בשלב הנוכחי.

השוואת מפרטים