הוכרזו: Logitech G435 LIGHTSPEED – אוזניות גיימינג אלחוטיות וצבעוניות

אוזניות  Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset (מקור Logitech)

לוג’יטק הכריזה על אוזניות ה-Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, אוזניות גיימינג אלחוטיות בסדרת ה-Logitech G המכוונות לגיימרים מתחילים ומגיעות בעיצוב צבעוני במיוחד ותג מחיר נמוך, כאשר הן משתמשות בטכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית של החברה.

דגם האוזניות החדש ממשיך את קו העיצוב הצבעוני של לוג’יטק, כאשר ניתן להשיג את דגם ה-G435 ב-3 שילובי צבעים שונים. האוזניות מגיעות עם דרייברי 40 מ”מ, כאשר במקום זרוע יעודית למיקרופון הן מציעות צמד מיקרופוני “אלומה” (beamforming) שיאפשרו לשמוע את המשתמשים גם ללא צורך בזרוע שלמה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האוזניות החדשות מגיעות בעיצוב קל משקל של 165 גרם לשימוש נוח לפרקי זמן ממושכים, כאשר לפי החברה הן מותאמות יותר לבעלי ראש קטן, מה שמייעד אותן בעיקר לילדים ונוער ולא משתמשים בוגרים יותר. האוזניות משתמשות בחיבור LIGHTSPEED אלחוטי של החברה או Bluetooth סטנדרטי, כאשר הסוללה המובנה מספיקה לעד 18 שעות שימוש, לפי החברה, עם טעינה באמצעות חיבור USB-C.

אוזניות  Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset (מקור Logitech)

אוזניות ה-Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset יהיו זמינות למכירה בישראל החל מסוף חודש ספטמבר במחיר של 369 ש”ח. ניתן יהיה להשיג אותן ב-3 צבעים: לבן-לילך (off white and lilac), כחול-פטל (blue and raspberry) ושחור-צהוב (black and neon yellow).

השוואת מפרטים