הוכרזה: Logitech MX Keys Mini – גרסת מיני למקלדת ה-MX Keys האלחוטית

מקלדת MX Keys Mini (מקור לוג’יטק)

חברת לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בעולם, הכריזה על ה-MX Keys Mini, מקלדת אלחוטית מינימליסטית חדשה וזעירה המיועדת במיוחד ליוצרי תוכן, עם אפשרות לשימוש על עד 3 מחשבים בו זמנית באמצעות חיבור Bluetooth אלחוטי.

כמו שהשם עצמו רומז, מקלדת ה-MX Keys Mini החדשה היא גרסה קטנה יותר של מקלדת ה-MX Keys, כאשר בניגוד אליה היא מגיעה בתצורת TKL (ר”ת TenKeyLess) או בצורה פשוטה יותר – ללא פד מספרים אותו אנו רגילים לראות בצד הימני. המקלדת מגיעה עם מקשי ה-Perfect Stroke להקלדה נוחה יותר, כאשר החברה שילבה שורת מקשים נוספת עם כפתורים יעודים, בהם בקרה על מדיה, כפתור אמוג’י יעודי וכפתור המפעיל את אפשרות ההכתבה הקולית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את המקלדת ניתן לחבר לעד 3 מכשירים באמצעות חיבור Bluetooth LE, עם החלפה מהירה ביניהם באמצעות הכפתורים היעודיים, כאשר היא גם תתמוך בחיבור באמצעות דונגל ה-LOGI BOLT המאובטח של לוג’יטק שזמין לרכישה בנפרד. מבחינת זמן הסוללה, המקלדת תציע עד 10 ימי שימוש בטעינה אחת עם שימוש בתאורה האחורית המובנה או עד 5 חודשים ללא התאורה האחורית.

מקלדת MX Keys Mini (מקור לוג’יטק)

מקלדת ה-MX Keys Mini החדשה של לוג’יטק תהיה זמינה למכירה בארץ החל מאמצע חודש אוקטובר הקרוב במחיר של 499 ש”ח לדגם הרגיל ולדגם המיועד למק, ויהיה ניתן להשיג אותה בצבעים כסוף (Pale Gray), שחור (Graphite) וורוד (Rose).

בעוד שלרוב מקלדות ה-TKL חסרות פד המספרים מוכרות יותר מתחום הגיימינג, השימוש במקלדות אלו לא מוגבל רק לתחום זה ועוזר להקטין את גודל המקלדת למקרים בהם אין צורך בפד מספרים לשימוש קבוע.

השוואת מפרטים