הטריילר הראשון ל”בית הדרקון” מחזיר אותנו 200 שנה לפני “משחקי הכס”

מתוך “בית הדרקון” (תמונה: HBO)

עוד לפני שהסתיימה סדרת הפנטזיה המצליחה “משחקי הכס” (Game of Thrones) ב-2019, הבטיחה רשת HBO שיש עוד הרבה סיפורים לספר בעולם של ווסטרוס וכי נזכה בעתיד למספר סדרות בת. מתוך הסדרות שפותחו, רק אחת מהם קרמה בינתיים עור וגידים וכעת HBO משתפת את הטריילר הראשון ל“בית הדרקון” (House of the Dragon), אשר תחזיר אותנו אחורה בזמן, הרבה לפני ג’ון סנו, קאליסי ותחיית המתים המהלכים.

“בית הדרקון” מבוססת על ספרו של ג’ורג’ ר.ר. מרטין “אש ודם” (Fire and Blood), ומתמקדת בהיסטוריה של משפחת טארגאריין, מאתיים שנה לפני אירועי “משחקי הכס”. הטריילר לא חושף הרבה מן העלילה ובעיקר מציג את דמותו של הנסיך דיימון טארגאריין (מאט סמית’, “דוקטור הו”, “הכתר”) אשר מספר לנו על התקופה – זו של אלים, מלכים, אש ודם, כאשר בית טארגאריין החזיק במלוכה ושלט על כס הברזל. זוהי התקופה של תחילת הסוף של בית טארגאריין, רגע לפני “מחול הדרקונים” – כינוי למלחמת האזרחים בין בני המשפחה אשר הובילה למפלתה. בניגוד לסדרת האם בה דרקונים כבר נכחדו מן העולם ורק שלושה נולדו מחדש לדאינריז, הסדרה החדשה תכלול לא פחות מ-17 דרקונים, כך הבטיח מרטין.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסדרה נוצרה על ידי מרטין יחד עם התסריטאי ראיין קונדל, אשר כתב את הסרטים פרא (Rampage) ו“הרקולס” (Hercules), שניהם בכיכובו של דווין “הרוק” ג’ונסון. אליהם הצטרף כבמאי ושואוראנר גם מיגל ספוצ’ניק אשר ביים את מיטב הפרקים של “משחקי הכס”.

מלבד סמית’ יככבו בסדרה גם פאדי קונסידיין (“שוטרים לוהטים”, “סוף העולם”), אמה דארסי (“תאוות נדודים”), אוליביה קוק (“צלילי מטאל”), ריס איוואנס (“נוטינג היל”, “ספיידרמן המופלא”), איב בסט (“האחות ג’קי”) וראיין קור (“הנחש”).

העונה הראשונה בת 10 הפרקים צפויה לעלות במהלך 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים