ג’ון סינה חוזר בסצינה הראשונה מתוך סדרת ההמשך של “יחידת המתאבדים”

ג’ון סינה כפיסמייקר (תמונה: HBO Max)

אחרי שעיצב מחדש את “יחידת המתאבדים” (The Suicide Squad) בסרט ההמשך ששוחרר באוגוסט השנה, חוזר הבמאי ג’יימס גאן אל אחת הדמויות המרכזיות בה המקבלת כעת סדרה משלה – “פיסמייקר” (Peacemaker). רשת HBO מקס שיחררה טיזר ראשון לסדרה, בצורת סצינה בת דקה המציגה את הגיבור המעט מגוחך והצוות שנתקע איתו.

הסדרה תתרחש לאחר אירועי הסרט, כאשר פיסמייקר (ג’ון סינה) מתאחד שוב עם צוות החוקרים שאיגדה אמנדה וולר במטרה לעקוב אחרי אנשים בעלי כוחות על ולנצלם למשימות מסוכנות במיוחד. הסדרה תקפוץ בזמנים בין המשימה החדשה של פיסמייקר לבין סיפור הרקע שלו, שהוביל להיותו חצי גיבור וחצי נבל-על אשר מוכן לפעול בדרכים קיצוניות במיוחד על מנת לשמר שלום וסדר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בסצינה ששוחררה נראה כי הצוות של וולר לא שמח במיוחד להיתקע עם פיסמייקר, אשר בוחר להגיע לכל מקום עם תלבושת הסופר-גיבור המוגזמת שלו. בדיינר בו קבעו להיפגש, הצוות ממשיך לגחך על פיסמייקר ונשר המחמד שלו ומבקר את בחירת התלבושת שלו שלא בדיוק עוזרת להתמזג ברקע במהלך משימות חשאיות.

אל סינה מצטרפים בסדרה סטיב אגי וג’ניפר הולנד המשחזרים את תפקידם מ”יחידת המתאבדים”. בנוסף, יככבו גם דניאל ברוקס (“כתום זה השחור החדש”), כריסטופר היירדאהל (“הם”), רוברט פטריק (“שליחות קטלנית”) ופרדי סטרומה (“ברידג’רטון”).

הסדרה צפויה לעלות בארה”ב במהלך ינואר 2022, ותשודר בפלטפורמת הסטרימינג HBO מקס.

השוואת מפרטים