הוכרזו: Soundcore Frames – משקפי הרמקול החדשים של אנקר

משקפי ה-Soundcore Frames (מקור אנקר)

אנקר (Anker) הכריזה על ה-Soundcore Frames, משקפי השמש הראשונים של החברה המשלבים 4 רמקולים מובנים ומגיעיםממותג ה-Soundcore של החברה. ה-Frames החדשים של אנקר יגיעו עם מגוון גדול של מסגרות משקפיים שונות אותן יוכלו לבחור המשתמשים, כאשר הם יציעו זמן שימוש של עד 5.5 שעות.

מותג האודיו Soundcore של אנקר הצליח לצבור לעצמו לא מעט פופולריות ברחבי העולם, כאשר רק לאחרונה הכריזה על אוזניות ה-Soundcore Liberty 3 Pro. עם זאת, נראה כי החברה החליטה להיכנס לתחום אודיו נישתי יחסית של משקפי שמש בעלי רמקולים מובנים שיתחרו במשקפי ה-Bose Frames.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

משקפי ה-Frames החדשים יגיעו עם מערכת ה-OpenSurround של אנקר, המשתמשת בצמד רמקולים יעודיים ומותאמים היושבים בתוך ידיות המשקפיים, רמקול 25×8 מ”מ עיקרי בחלק הקדמי ו-8 מ”מ בחלק האחורי לקבלת סאונד היקפי, כאשר יהיה ניתן לחבר את הידיות לאחת מ-10 מסגרות משקפיים שונות של החברה, בהן עדשות נגד שמש, אור כחול או עדשות במרשם.

משקפי ה-Soundcore Frames (מקור אנקר)

המשקפיים יגיעו עם עמידות למים בתקן IPX4, כאשר השליטה עליהם תבוצע באמצעות מגע או הפעלה קולית. מבחינת זמן הסוללה, משקפי ה-Soundcore Frames משתמשים בצמד סוללות 110mA, אחת בכל ידית, המספיקות לפי החברה לעד 5 וחצי שעות שימוש, עם יכולת טעינה מהירה המספקת שעה וחצי של שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

משקפי ה-Soundcore Frames החדשים של אנקר יהיו זמינים למכירה מחודש נובמבר הקרוב במחיר של 200 דולר, כאשר מסגרות משקפיים נוספות יעלו 50 דולר.

תחום המשקפיים משולבי הרמקולים נחשב לזניח יחסית בהשוואה לאוזניות ה-TWS הפופולריות כיום. עם זאת, נראה כי כנראה יש עניין בתחום לאור העובדה שאנקר יצרה את המשקפיים הללו, כאשר מלבד משקפי ה-Bose Frames אפשר למצוא גם את משקפי ה-Echo Frames של אמזון בתחום הנישתי הזה.

השוואת מפרטים