דיווח: Nothing תכריז על סמארטפון ראשון בתחילת השנה הבאה; סוללה ניידת בדרך

לוגו Nothing

הסטארט-אפ המסקרן של מייסד ומנכ”ל וואן פלוס (OnePlus) לשעבר ממשיך לייצר רעש סביבו, כשהחדשות האחרונות מספרות לנו על כך שהחברה עובדת כעת על סמארטפון ראשון לצד סוללה ניידת, בזמן שהסמארטפון יוצג כבר בתחילת השנה הבאה, מה שאומר שהוא נמצא בעבודות כבר ברגעים אלו. את הדיווח מביא אלינו האתר 91Mobiles, בשיתוף פעולה עם המדליף Mukul Sharma.

המוצר הבא אותו אנחנו צפויים לראות מבית Nothing כנראה יתברר כסוללה ניידת, כשזו עתידה להיחשף על ידי הסטארט-אפ כבר בשבועות הקרובים ועד סוף השנה. המוצר האחרון והראשון אותו הציגו בחברה הם כמובן האוזניות האלחוטיות הנקראות Nothing Ear (1), כשאלו מציעות מבנה שקוף המציג את החלקים הפנימיים האמיתיים של האוזניה, יחד עם סינון רעשים אקטיבי, מבנה קל וחיי סוללה ארוכים בתג מחיר של 99 דולר בלבד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כבר בשלבי הקמת הסטארט-אפ והפצת חומרי השיווק לקהל מאוחר יותר, ב-Nothing הדגישו פילוסופיה ומחשבה שטכנולוגיה צריכה להשתלב לרקע ולהיות כמו כלום, ומכך גם הגיע השם Nothing. בעקבות המחשבה הזו, האוזניה הגיעה לבסוף עם מבנה שקוף המציג את תכניה ולכאורה מאפשר השתלבות אל הרקע. האם זה אומר שגם הסוללה ניידת שתגיע תציע מבנה שקוף? ייתכן, אך זו רק השערה בשלב זה.

הדיווח מספר לנו גם על כך שנראה סמארטפון ראשון מבית Nothing כבר בתחילת 2022, מה שאומר שקארל פיי עדיין לא סיים עם סמארטפונים כשהוא עזב את OnePlus, אלא פשוט הלך להקים את החזון שלו מחדש בסטארט-אפ משלו, בדיוק כפי שעשה בהתחלה עם OnePlus שהתחילה כסטארט-אפ קטן בסין. לאחרונה הכריזו ב-Nothing על שיתוף פעולה ארוך טווח עם קוואלקום, מה שאומר שישנה סבירות גבוהה שהסמארטפון המדובר ישתמש במערכת שבבים מבית האחרונה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים