שוטף ומקרצף הרצפות האלחוטי JIMMY EasyClean SF8 מגיע לישראל

שוטף ה-JIMMY EasyClean SF8 (מקור JIMMY)

רונלייט, היבואנית הרשמית של מותג שואבי האבק JIMMY בישראל, השיקה את ה-JIMMY EasyClean SF8, שוטף הרצפה והמקרצף החדש של החברה המאפשר לבצע ניקוי רטוב של הרצפות, כשהוא משלב צמד מברשות לניקוי הרצפה ושני מיכלי מים נפרדים למים הנקיים והמלוכלים ומציע זמן עבודה של עד 35 דקות.

בניגוד לשואבי האבק האלחוטיים הקודמים של חברת JIMMY, דוגמת ה-H8 ו-H9 PRO או השואבים השוטפים WH8 ו-WH8 Pro, ה-SF8 החדש מציע פתרון יעודי לשטיפה רטובה, כאשר הוא מגיע עם מנוע 60W ומשתמש בצמד מברשות לקירצוף קל של הרצפה להסרת לכלוכים יבשים רטובים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על ה-SF8 עצמו ניתן למצוא צג LED המציג מידע על מצב הסוללה כמו גם התראות על מצב צמד מיכלי המים, הנקיים בנפח של 400 מ”ל והמלוכלכים בנפח של 180 מ”ל, במידה ואחד המיכלים מתרוקן והשני מלא. מבחינת זמן השימוש, סוללת ה-36Wh (של 4x2500mAh) הנשלפת של ה-SF8 מספיקה לפי החברה לעד 35 דקות שימוש. לפי החברה, השוטף גם מציע פעולה שקטה של עד 68dBA לניקוי שקט של הבית.

שוטף ה-JIMMY EasyClean SF8 (מקור JIMMY)

שוטף ומקרצף הרצפות האלחוטי JIMMY EasyClean SF8 החדש זמין למכירה בארץ במחיר של 1049 ש”ח.

למרות שלא חסרים שואבי אבק אלחוטיים בשוק הישראלי או שואבים שוטפים, יש מקרים ואנשים הזקוקים יותר לפתרון ניקוי “רטוב” אליו מכוונת החברה עם ה-SF8 החדש.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים