הוכרזו: Apple AirPods 3 – עיצוב חדש, חיי סוללה ארוכים יותר ומחיר של 179 דולר

AirPods 3 (תמונה: Apple) AirPods 3 (תמונה: Apple)

לאחר אינספור שמועות בנושא הציגה היום (18.10) אפל באופן רשמי את הדור הבא של אוזניות האיירפודס שלה. מדובר ב-Apple Airpods 3, שיגיעו כדור ההמשך ל-AirPods 2 שהוצגו בתחילת 2019, כשהן מציעות שיפור לחיי הסוללה, עמידות בפני מים וזיעה, טעינה אלחוטית באמצעות MagSafe ומחיר של 179 דולר.

אוזניות האיירפודס 3 שואבות את העיצוב שלהן מדגם ה- the AirPods Pro, כשהן מגיעות עם רגלית קטנה יותר מאשר זו שהוצגה בדגם הקודם של airpods pro.

אפל מוסיפה לאוזניות החדשות את שבב ה-H1, אשר מאפשר לנצל את האקוולייזר האדפטיבי (Adaptive EQ) אשר מאפשר להתאים צלילים טוב יותר לשירים תוך שימוש במיקרופונים הפונים פנימה ומאפשרים לתקן ולשחזר צלילים שאולי אבדו בדרך.

תכונה זו הופיעה לראשונה בדגם הפרו של האוזניות, כאשר אליה מצטרפת תמיכה גם ל-Spatial Audio, שיאפשר ליהנות מצפייה בסרטים וסדרות, והאזנה למוסיקה בצליל מרחבי ודינמי על גבי מכשיריה של אפל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עוד תוספת המגיעה לאוזניות apple airpods החדשות היא עמידות בפני מים וזיעה תחת תקן IPX, מה שיאפשר להשתמש ב-AirPods 3 גם בזמן אימוני ספורט קלים, כשהתקן מספק עמידות בפני השפרצות מים וזיעה. חיי הסוללה גם הם זוכים לשדרוג, ועולים מ-24 שעות בסה”כ בדגם האיירפודס 2 לעד 30 שעות בדגם החדש, יחד עם מארז הטעינה, ועד 6 שעות האזנה למוסיקה באוזניות לאחר כל טעינה במארז.

לצד זאת, מוסיפה אפל תמיכה לטעינה אלחוטית גם באמצעות ה-MagSafe שלה, שיאפשר להטעין את מארז הטעינה בצורה אלחוטית.

מיקרופונים הזמינים באוזניות יאפשרו סינון רעשי רוח בזמן שיחה, כאשר באפל מציינים כי האיירפודס 3 יגיעו עם תמיכה בקודק AAC-ELD לשיפור איכות הקול, ליצירת שיחות נקיות וברורות יותר בזמן שיחות Face Time, אך לא תמצאו באוזניות סינון רעשים אקטיבי כמו זה שקיים בדגם הפרו.

בנוסף, מציעה אפל תמיכה בזיהוי האוטומטי של האוזניות במכשיריה עם פתיחת מארז הטעינה, וגם מאפשרת לטענתה “זיהוי עור”, שיוכל להעיד מתי האוזניות נמצאות בתוך האוזניים ומתי לא, לשם שיפור מנגנון ההפעלה והעצירה האוטומטית של השירים בהתאם.

את אוזניות ה-AirPods 3 תשיק אפל בארה”ב וב-26 מדינות החל מה-26.10.2021, ובמחיר של 179 דולר, כאשר הן זמינות להזמנה מוקדמת כבר במועד זה. פרטים על השקה מקומית בישראל טרם נמסרו. בנוסף, תפחית החברה את מחיר ה-AirPods 2 ל-129 דולר, כאשר אוזניות ה-AirPods Pro שומרות על מחיר של 249 דולר בארה”ב.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים